Нехай Comcast зберегти вас гроші зі Triple Play bundle_

Comcast завжди мутять у світ розваг. 24000000 клієнтам в 39 штатах і Вашингтоні, округ Колумбія отримувати Comcast Кабелі відмінне обслуговування. Вони здатні забезпечити кабель послуг по всій країні за гідною ціною і якісний сервіс. Наприклад, є 275 каналів і безліч додаткових послуг усіх доступних з Comcast цифрового кабелю. У 2003 році офіційно оголошено Comcast це відео на вимогу служби, починаючи з лише кілька шоу, але зростаюче більше 10 000 шоу і фільмів, а також дії тільки VOD каналу під назвою Impact. За допомогою Impact ви можете переглядати тонни ваші найулюбленіші фільми дії, коли ви хочете завжди доступні на дотик пальців. Але якщо те, що ви хочете, не доступна на вимогу, завжди є цифрового запису відео. Всі Equiptment використовуватися з Comcast є передові технології, як і їх коробки, які DVR запису 80 годин у режимі відтворення HD цифрові дивитися в будь-який час ви хочете. Якщо High Definition має вас підключили, HD пропонує Comcast, включає в себе до 100 каналів і VOD контенту в HD блискучих принести Вам найвищі дозволу зображення і звуку ви можете отримати.

Користуватися високошвидкісним доступом в Інтернет з широкосмуговим пакет компанії Comcast. Швидкості, які досягають до 100 разів швидше, ніж сонячний годинник і в чотири рази швидше, ніж DSL поставляються в ваш будинок з Comcast високошвидкісний широкосмуговий з PowerBoost. Тонн більше функції для вашої зручності. Замовлення Comcast високошвидкісний доступ в інтернет не просто забезпечувати швидкий широкосмуговий доступ. Comcast включає додаткові переваги як 7 comcast.net-пошту, відео-пошту, PhotoShow доступу та інтернет-доступу голосової пошти. Але це тільки початок. Візьмемо, наприклад, вентиляторів! відео плеєр, який дозволяє натисканням та ігри новини, музика, кліпи та спортивні миттєво. Або використовуйте Comcast широкосмугового відвідати FanCast.com У FanCast, ви можете слідувати всі ваші улюблені ТВ-шоу і наздогнати за обраним через наші блоги також багато іншого. Comcast хоче, щоб ви і ваша сім’я в безпеці, поки ви переглядаєте сторінки в Інтернеті, і саме тому ми включили McAfee Security Suite з батьківськими contrals для захисту вашої родини в Інтернеті. Наш інтернет-каналів (у таких областях, як фінанси та ігор) посилюються з Rhapsody Радіо Plus і помічником особистої панелі. Всі вони включені в вашу службу. І це легко встановити самостійно, або у професійних зробити це за вас.

Чи подобається вам залишатися на зв’язку і розмовляти по телефону? Тоді не погоджуйтеся на менше, ніж голоси Comcast Digital. Comcast телефон служби дає вам необмежені місцеві та міжміські телефонні, а також цілий ряд інших можливостей. Наші фахівці установка може налаштувати телефон, щоб можна було зберегти той же номер у вас вже є. Ви будете насолоджуватися всі ваші улюблені функції: голосова пошта з онлайн-доступом та переадресація виклику, очікування виклику, АВН, і більше, без додаткової плати. І з Caller ID Comcast, вам не доведеться переривати перегляд телевізора, щоб подивитися, хто говорить по телефону: ім’я та номер з’являється в самому кутку екрану!

На додаток до всіх цих великі послуги, Comcast дозволяє придбати їх як пакет з Comcast Triple Play просування відбувається прямо зараз. Цей комплект має цифрове кабельне телебачення, цифровий телефонний і широкосмуговий з великою кількістю різних варіантів вибору підходить для ваших потреб. Comcast знаходиться в авангарді з ріжучим краєм служби розваг. Одна Comcast Triple Play в низький щомісячний платіж зроблять ваше життя легким.