Які процедури включені в сертифікації з сертифікації CCNP

Cisco Certified професійних мереж є одним із сертифікатів, які пропонуються, від виробника, «Cisco». Цей сертифікат підійде краще професіоналів, які хочуть, щоб їх високооплачувану зарплату в мережевій області. З цієї сертифікації, кандидати можуть отримати знання з установки, несправностей, а також налаштування LAN, WAN мереж для малих і великих організацій.

Вимоги до сертифікації CCNP і шляхи сертифікації:

Для проведення атестації з цієї програми сертифікації, основні, а також обов’язковою умовою для кандидатів є, щоб їх сертифікації CCNA. Що стосується іспитів, CCNP сертифікації включає в себе чотири іспитів. Ще один варіант також існує для сертифікації цієї програми і що включає в себе опцію з 3 іспитів. Чотири варіанти іспиту 642 – 901 (BCSI), 642 – 812 (BCMSN), 642 – 845 (ONT) і 642 – 825 (ISCW). 3 варіанти іспиту 642 – 892 (BSCI і BCMSN-комплексне обстеження), 642 – 825 (ISCW) і 642 – 845 (ONT).
Кандидати можуть обрати варіант іспиту відповідно до їх зручність.

Сертифікація CCNP Вартість іспиту:

CCNP експертиза може бути зареєстрований в будь-якому з офісів Pearson VUE або навіть він може бути зареєстрований в Інтернеті на веб-сайті Pearson VUE. Кандидати можуть зареєструватися розгляді просто платити плата за іспит з 125 $ / за один іспит. Плата за іспит не входить до будь-які податки або будь-які спеціальні знижки і плата може змінюватись в залежності від обмінного курсу країни. Для отримання знижки, кандидати можуть звернутися в довколишній офіс Пірсон.

Інші деталі:

Кандидати можуть легко засвідчує Сертифікація CCNP, відвідуючи власні класи навчання та практики для іспитів добре. Сертифікація охоплює головним чином з главами, як VPN (віртуальні приватні мережі), QoS (якість обслуговування), конвергентних мереж і широкосмугових технологій і т.д. Таким чином, кандидати можуть отримати поміщений з цими областями і, отже, вони повинні практикувати добре з усіма ці глави, перш ніж писати свої іспитів.