високошвидкісний супутниковий доступ в Інтернет – чи варто це

Комутований Інтернет швидко стає справою минулого, тому що отримання онлайн повільно, серфінг йде повільно, і це може тривати вічно, щоб завантажити музику і відеофайли. Так в чому ж рішення – високошвидкісний супутниковий доступ в Інтернет. Але чи варто це того?

проблеми з комутованого служби

За допомогою послуги комутованого 56K ви повинні грати в гру очікування. Ви вмикаєте комп’ютер, набрати в, і чекати, щоб підключитися. Тоді ви повинні ввести реєстраційні дані і почекати ще трохи.

Коли ви, нарешті, вийти в інтернет і введіть адресу веб-сторінки ви повинні чекати, щоб завантажити веб-сайт, який в деяких випадках може зайняти кілька хвилин. І викачування і завантаження музичних та відео файлів може зайняти кілька годин з модемний доступ.

Якщо ви хочете перевірити свою електронну пошту ви повинні натиснути на значок електронної пошти, дочекайтеся завантаження сторінки, увійти в свій обліковий запис електронної пошти, дочекайтеся завантаження сторінки, натисніть на вашу поштову скриньку, і чекати вашого e-mail-сторінку для завантаження .

Деякі сервісів віддаленого забезпечити Speed ​​Booster, який збільшує вашу швидкість трохи, але воно також погіршує Інтернет Графіка і часто не працює.

високошвидкісний супутниковий Інтернет проти комутованого служби

Високошвидкісний доступ в Інтернет доступний усім у Сполучених Штатах, який має безперешкодний вид на південному небі. Ось порівняння послуг супутникового Інтернету і комутований сервіс:

Швидкість – З модемний доступ можна почекати хвилин, навіть годин, щоб завантажити файли і переглядати веб-сайти. Супутникової служби до 50 разів швидше, ніж комутований сервіс, який означає, що ви можете викачувати файли в лічені секунди і працювати в Інтернеті, як перевертати сторінки в книзі.

Підключення – З модемний доступ ви повинні припинити Вас вихід в Інтернет, щоб прийняти виклик, і ви можете в кінцевому підсумку відсутність важливих телефонних дзвінків. Тому що супутникова служба передає інформацію через супутник, послуг Інтернету є окремим від вашої телефонної лінії, що дозволяє приймати дзвінки і розмовляти по телефону, в той час як ви знаходитесь в Інтернеті.

Увійти Ins – з комутацією ви повинні чекати, щоб підключитися, увійти, потім чекати, щоб вийти в Інтернет. З супутниковою служби ви отримуєте завжди на зв’язку, тому вам не доведеться чекати, щоб ввійдіть Просто увімкніть комп’ютер, і ви добре йти.

Безпека – Деякі сервісів віддаленого програмного забезпечення адекватної безпеки, а деякі ні. Основними постачальниками супутникового Інтернету дають вам безкоштовні програми антивірусного та антишпигунського так що вам не доведеться турбуватися про вашому комп’ютері зараження вірусом або вашу фінансову інформацію крадіжки хакерами.

Гарантії – Деякі сервісів віддаленого пропонують гарантію повернення грошей, але більшість цього не роблять. Топ супутникового Інтернет-провайдера – HughesNet – пропонує 30-денну гарантію повернення грошей, так що якщо ви не задоволені їх роботою ви отримаєте свої гроші назад.