несанкціоновані вибухи електронну пошту на комп’ютері

Маючи досить хороший послужний список для запобігання вірусів на моєму комп’ютері, я знаю, я не приймати його всерйоз, коли Нортон Антивірус повідомляє, що він заблокував спробу встановити програму на моїй системі. Як і багато людей в моїй професії, я використовую всі можливі запобіжні заходи, щоб уникнути несанкціонованих вторгнень. Незважаючи на це, все більш витончених атак залишити незахищених систем все більш вразливою.

Хоча причини за злом мереж змінюватися, не кожна атака свідомо спрямовані на зараження або знищення файлів операційних систем. Деякі хакери використовують фішинг-атак на сталь особисту інформацію, а інші захопили комп’ютери, щоб підірвати масовані кампанії по електронній пошті.

У недавній секретної операції, агент ФБР наказав електронною поштою “Віагра” таблетки від російської людини на ім’я Олег Ніколаєнко. Ніколаєнко, як вважають, був відповідальним в той час для третини спаму в світі (до 10 млрд. на день). Масивна трансляцій, шахрайських заголовки листів, а також спотворення продукту (насправді трав’яні таблетки) забезпечили широкі можливості переслідувати операції 23-річної людини за порушення CAN-SPAM Act.

Звинуватили в створенні MEGA-D від спам-роботів, програма, яка контролюється півмільйона комп’ютерів по ФБР, Ніколаєнко зараз стоїть федеральний розслідування. Наряд Ніколаєнко продовжують сіяти рубати, поки він не був закритий FireEye охоронної фірми мережі в кінці 2009 року.

Ніколаєнко зіткнеться з можливим 3-річний термін тюремного ув’язнення і $ 250,000 штрафу. Враховуючи грошей, що беруть участь в цій ракеткою і все вторгнення, вкрадені пропускну здатність і обман на карту, покарання навряд чи підходить у скоєнні злочину. “Король спаму”, можливо, не ухилялися від правосуддя повністю, але є люди, які обслуговують 10 років позбавлення волі за це набагато менше.

Якщо людина може вийти з цього легко для цих обов’язків, що є стимулом для того, хороша? До більш жорсткі міри покарання не прийняті для такої поведінки, ми можемо також покинете наш передні двері відкриті і тарілку з будинкових вітати злочинців.

У світі, де божевільний людина може свідомо завдати великої шкоди тваринам і зійти з одного року у в’язниці, я припускаю, що це не повинно бути сюрпризом. Але як ми можемо показати людям, що мало хвилює ні для чого, крім самих себе, що ми серйозно, коли навіть страждання тваринах не вважається гідним досить суворе покарання?

Може бути, коли-небудь законодавства наздогнати технології і несправедливостей. До тих пір, решта не впевнені, що реституція не забезпечується, і ніхто не по-справжньому захищені від тих, хто може завдати нам шкоди.