нових досягнень в Інтернеті, бізнес швидше

Раніше вважалося, що люди думали, що тільки компанії, безпосередньо порушені технології були ці божевільні дот-Commers в Каліфорнії. Тоді інтернет став ім’ям прозивним, і відправити всі, але замінити іншими формами ділового листування, яка не була словесної. Комбінація приладів, що передбачено Інтернет і можливості мобільного телефону дозволили бізнесменам подорожувати по всьому світу і країні під час перебування підключений до їх босів (і сім’я) додому, і рішення можуть бути зроблені в мить ока для компаній, тепер, завдяки на швидкість, з якою інформація продані.

Замість того, заправляючи в готелі номер далеко і цікаво, як йдуть справи у себе вдома, необхідно лише ноутбук і бездротовий доступ до Інтернету, щоб наздогнати з родиною при підготовці остаточного доопрацювання для будь-якої кількості презентацій або проектів. Найкраще, все це можливо далеко від офісу.

Але так швидко, як технологія стала швидко і неймовірно, як пристосуватися сучасного працівника стало для цифрового офісу, завжди є місце для вдосконалення. Бізнес успішно, якщо вона працює швидко, а іноді і ваші звичайні T1 або Wi-Fi підключення просто не є достатньо надійним. Введіть нові технології. Поєднання двох елементів, WiMax мереж і технології 4G, встановлений у свою чергу діловий світ з ніг на голову. Не тільки бізнес може працювати скрізь, він може працювати на швидкості, яка була раніше нечуване.

Трохи передісторії: незалежно від того, якщо ви підключаєтеся до Інтернету через широкосмугове кабельне або Wi-Fi маршрутизатор, мережа якої ви підключаєтеся відома як 3G, яка до цих пір, що не була найшвидшою можливою швидкістю для Інтернет. Але ряд телефонів компанії починають розгортати послуги на нові, більш швидкі мережі – той, який фактично забезпечує сервіс для бездротової передачі даних, яка працює круги навколо швидкого обслуговування поновлення використовуються такі високотехнологічні і обсягом графічних пристроїв, як iPhone . З 4G, можна буде проводити відеоконференції, або відображати будь-яку відео кадри з мінімальними перервами.

Але в інтернеті, так корисно, як це мати доступ до по мобільному телефону, не призначені для перегляду на екрані, що це кілька дюймів на кілька дюймів в ширину. Ось чому це краще поєднувати 4G швидкість передачі даних і надійність для відео з мережею системи, які вже швидко. Введіть WiMax. У той час як WiMax доступні в декількох містах по всіх Сполучених Штатах, більшість людей, навіть діловим здоровим глуздом і техніки працівників, не зовсім знайомі з нею. З WiMax, бездротовий інтернет змінився, і нинішня модель виявляється злегка застаріли. Замість того щоб турбуватися про відпочинок досить близько, щоб маршрутизатор, який подає сигнал, WiMax використовує вежі багато в чому таким же чином, компанія стільниковий телефон робить, щоб переконатися, що незалежно від того, де ви знаходитесь, якщо ви дозволите комп’ютер, у вас є доступ в інтернет.

Сполучення цих двох неймовірних технологій разом підприємець пропонує безмежні можливості для того, що може бути досягнуто за межі офісу. У діловій поїздці, але потрібно мати відео-конференції з офісом, або клієнт в далекій країні? Вам не доведеться відправитися в бізнес-центр, щоб здійснити це, і вам не доведеться турбуватися про паскудної зв’язку губить найважливіших комунікацій в реальному часі. Нові технології, новий крок в Інтернет, означає, що все це можливо швидше і надійніше, ніж будь-коли раніше.