Важливість збереження вашої SEO кампанії

Є люди, які думають, що вони можуть кинути веб-сторінки і, що люди знайдуть їх, і удача теж їх, – але цього не трапиться. Будь-який веб-сайт, який хоче заробити гроші повинен отримати оптимізована, і залишатися таким. Запуск і SEO кампанії один або два рази мало, на цьому ринку: необхідно враховувати довгострокові обслуговування вашого SEO.

Для довгострокового обслуговування SEO щоб бути ефективними, необхідно постійно стежити за алгоритмами пошукових систем, які можуть змінюватися дуже часто. Крім того, необхідно стежити за оптимізацію ваших конкурентів і адаптувати свою стратегію відповідним чином.

Завжди враховуйте ваш сайт в якості інвестиції – ви вклали час, гроші і зусилля в цьому. Ваші інвестиції повинні бути захищені, і те, як зробити це SEO обслуговування. Це гарантує, що ваш сайт займає досить високо, щоб принести вам трафік вам потрібно, і тримає продажів іде.

Ми склали список порад, які допоможуть вам з вашим обслуговування SEO. Щоб зберегти хороші рейтинги, необхідно звернути увагу на, як ваш сайт робить. Кілька речей, щоб пам’ятати, є:

1. Перевірте на своїх сторінках регулярно і переконайтеся, що вони до цих пір числяться. Ваші оголошення є найбільш важливою частиною вашої роботи SEO. Лі сторінка в списку чи ні, це набагато важливіше, ніж те, що ключові слова у вас є і т.д. Зрештою, якщо Ви не вказані взагалі, що хорошого в тому, щоб оптимізувати?

2. Монітор листинги кожну тиждень або два, щоб переконатися, що ваші сторінки відображаються правильно і що немає жодних проблем з вашого сайту. У той час як ваші на нього чи ви виросли, знизилися або залишилися постійними, наскільки листинги йти. Цілком імовірно, що ви не будете залишатися постійною, якщо у вас залишаються постійними ви повинні розглянути цей невеликий успіх, як ви, напевно, піднялася вище інших сторінок, які раніше були вище вас, а інші знизу, ви перевершили вас.

3. Слідкуйте за неприємності, і виправити це швидко. Не думаю, що це буде правильно себе – цього не буде. Відсутні сторінки повинні бути перевірені ретельно. Швидше за все, що система зіткнулася з проблемою, але якщо ви не перевірити це ви можете дуже легко помилятися. Завжди виправити будь-які ваші помилки, як свої помилки може бути дуже дорогим, якщо вони не розглядаються у встановлені терміни.

4. Повторіть ваш сайт, якщо ви вносите зміни, але ні за що не менше. Найважливіше час повторно свій сайт, якщо ви недавно змінили свої книги. Заголовки дуже важливі в SEO і може доставити Вам абсолютно новий набір якісних ключових слів.

5. Створення щомісячного рейтингу звітів на вашому сайті, щоб побачити, якщо будь-які зміни повинні бути зроблені.

6. Продовжуйте будувати Вашу популярність.

7. Тримайте зареєструвати сайт у великих каталогів, як павуки використовувати їх в якості відправної точки.

8. Слідкуйте за своїми конкурентами і методи вони використовують. Якщо вони починають намагаються обдурити, повідомляйте про них відразу – він отримує їх зі свого шляху.

9. Встановіть цілі для себе. Напишіть план SEO обслуговування, і якщо все змінюється, то не забудьте встановити нові цілі і дотримуватися їх.

10. Будьте в курсі подій на останній інформації, SEO.

11. Перевірте роботу вашого сайту – якщо ви не моніторинг трафіку, знайти інструмент, щоб робити це зараз.

12. Підтримувати твердий план для боротьби з ростом вашого сайту. Не панікуйте, якщо ви бачите зображення на екрані радара.

Як і в будь-якому бізнесі або кампанії маркетингу воно вимагає роботи, SEO нічим не відрізняється. Так сісти і скласти план …. і почати, щоб зробити ваш SEO кампанії працювати і працювати Consistantly.