Вартість DDoS-атак проти вашого бізнесу

Чи знаєте ви, що вартість DDoS-атак може коливатися? Якщо ви повинні були піти і купити собі обладнання для того, щоб використовувати його, щоб захистити себе, ви б легко витрачати більше, ніж за $ 300,000.00 в деяких випадках. Це не є помилкою. Тобто, як дороге обладнання може бути для великих веб-сайтів. Саме тому більшість підприємств воліють орендувати DDoS захисту обладнання, а не купувати його. Однак, ви можете в кінцевому підсумку платити набагато більше, якщо ви орендуєте залежно від того, як ви це робите. Що ще гірше, ви можете заплатити набагато більше, якщо у вас немає ніякого захисту.
“Що може статися, якщо я не готова до вартості DDoS атаки?”
Це може зайняти кілька місяців (або навіть років) для підготовки і здійснення великого сайту. Час, який потрібен, щоб привести його обрушиться можна зробити всього за кілька хвилин. Питання в тому, чи дійсно ви готові до цього. Є приголомшливі наслідки чекають на тих, хто не готуються до атак DDoS взагалі. Ці наслідки оплачуються жертв весь час, навіть коли ви читаєте цю.
Якщо ви не готові, ви можете втратити потенційних клієнтів, продажів, існуючі клієнти, які не задоволені будучи не в змозі отримати доступ до сайту, багато грошей програв веб-хости, які змушують вас платити за трафік (як законні, так і штучний трафік від нападів ), багато часу, і навіть ваша репутація можливо. Це може означати тисячі доларів. Для декого це означає мільйони доларів. Коли вони дізнаються, що все, що було потрібно, щоб запобігти кошмар був всього лише простим DDoS хостинг план всього за $ 150 на місяць, це дійсно змушує їх відчувати себе сильним почуттям жалю.
Більшість підприємств платять у середньому $ 149 – $ 399 на місяць за базовий захист від DDoS, коли вони стають жертвами таких атак або приймають стратегічні заходи обережності. Це захищає їх від серверів навіть отримуючи погане рух, в першу чергу, так як атаки доведеться пройти через кілька шарів фільтрів Захист від DDoS. Вартість включає певну ступінь покриття Mbps (зазвичай 100 Мбіт), а також хостинг веб-сайтів. Чим більше ви можете собі дозволити, тим більше у вас є захист для великих атак. Як правило, це може бути дорогою ціною за людей, які звикли тільки платити кілька доларів на місяць за віртуальному хостингу. Це, як тільки вони стають жертвами, що вони відразу відчувають сильну потребу в його купити.
“Чи повинен я купити обладнання з захисту від DDoS моїх власних або я повинен орендувати замість цього?”
Це сильно залежить від вашого типу бізнесу і як довго ви потребуєте захисту. Галузей, найбільш схильних DDoS атак ніші, які є конкурентоспроможними, фінансові послуги, азартні ігри, сайти роблять багато грошей, сайти отримують багато новин від реклами недавньому прес-релізі, або що-небудь родича. Якщо ви плануєте запустити сайт, зосереджені на цих нішах, дуже важливо, щоб розглянути можливість отримання захисту.
Ціна може бути екстравагантним, якщо ви плануєте придбати свою власну захист DDoS обладнання. Якщо Ви є власником веб-сайту основний отримання атак, які використовують цілих 8 Гбіт / 700K пакетів в секунду, він може коштувати як $ 300K. Це виключає великі, річної абонентської плати, що вам доведеться платити за його зміст. Це ціна покупця. Для орендаря, ціна прирівнюється до $ 8000 в місяць.
Якщо ви веб-сайт, який почав перед атаками тимчасово протягом 3 місяців і хочуть в оренду, ви будете платити $ 24000 за 3 місяці 8 Гбіт захисту. Якщо ви банк, який має веб-сайт і завжди отримують атакували і хочете зберегти його протягом не менше 5 років, вам будуть платити $ 480 000 як орендаря, що значно менше, ніж те, що покупець буде платити.
На щастя, більшість атак в середньому тільки 100 Мбіт / с, 10 000 пакетів в секунду, які легше захистити від усього, орендуючи основні DDoS-хостинг плану вартістю всього $ 150. Якщо обладнання коштує $ 50 000, будучи орендарем має більше сенсу, особливо якщо сайт являє собою тимчасову, сезонну, або особливий випадок практиці (наприклад, популярний і активні тільки під час Різдва). Тим не менш, ви в кінцевому підсумку заощадити гроші, будучи покупцем протягом довгого часу. Проте оренда допоможе вам отримати захист потрібно набагато швидше, сформували спеціальний відділ підтримки, який допоможе вам під час DDoS-атак без такси про що турбуватися, і без додаткових витрат.