Ви хочете, щоб хтось знає ваші секрети захистити себе з брандмауером

Все більше і більше малого та домашнього бізнесу, отримання високої швидкості, повне підключення до Інтернету час, як кабельного модему і DSL, є підвищена потреба в програмний брандмауер і / або апаратного забезпечення.

Брандмауер може бути багато, але головне, що ви повинні знати, це те, що без нього ви на ризик хтось проникне у ваш комп’ютер. З людьми, залишатися на зв’язку з Інтернетом повний робочий день з кабельним модемів або лінії DSL, ви перебуваєте в набагато більш високий ризик хтось доступ до вашого комп’ютера з віддаленого місця розташування.

В основному Брандмауер обмежує доступ до вашого комп’ютера з Інтернету. Це не має нічого спільного з вашого сайту. Це відповідальність веб-хостингу, щоб захистити ваш сайт (що є ще однією причиною, щоб переконатися, що у вас є авторитетної фірми хостинг для вашого сайту). Ми говоримо про когось доступ до комп’ютера, який сидить на робочому столі прямо зараз.

Я був вражений тим, число запитів, я отримав, коли я вперше встановив мій брандмауер. Кожне попередження означало, що хтось або деякі автоматизований робот намагався отримати доступ до свого комп’ютера. Правда, якщо ви малий бізнес тільки починає електронної комерції операцій, ви не престижна мета для хакерів атакувати. Але ви можете бути забавною мішенню для деяких 8-м грейдер, хто хоче побачити, якщо вони можуть потрапити у ваш комп’ютер.

Почніть негайно завантаження та встановлення вільне програмне забезпечення брандмауера: Ви можете відвідати http://www.firewall.com/ для багатьох варіантів і більше технічних статей про брандмауери.

Я отримав свій безкоштовний брандмауер на http://www.zonelabs.com. Це забезпечує хороший рівень початківців захисту. http://store.mcafee.com/ має популярний брандмауер за ціною близько $ 40.00. Так само http://www.networkice.com/, який має одну званий чорний Defender Ice.

Як ваш бізнес зростає, ви, ймовірно, захочете перейти до більш складне програмне забезпечення і апаратні рішення. Просто знайте, що ви повинні зробити щось, і ви повинні зробити це зараз!