Основними продуктами Childproofing

Коли дитина стає досить дорослим, щоб повзати або ходити по будинку, це стає час, дивлячись на ці речі, які можуть становити небезпеку у вашому будинку і регулюванню речі так, ваш новонароджений не може потрапити в них і отримати травму. Ви насправді необхідно думати про ці речі перш, ніж дитина повзає тому у вас є час, який потрібен, щоб зупинити ці речі для зняття і безпеки експлуатації. Ви також можете мати час, щоб перевірити ще раз роботу, щоб переконати youâ € ™ ві зафіксовані всі можливі небезпеки.

запобіжними засувками та новонародженого замки перевірки
Youâ € ™ LL потрібно думати про отримання деяких запобіжними клямками і в гриву для ваших кухонних ящиків і шаф. Ви можете заміщати їх просто, і ви повинні поставити їх на всі шафи, що містять небезпечні хімічні речовини, ліки і пральний порошок. Коли новонароджений перевірки кухні ви повинні пучок всі ножі, різаки та інші тверді предмети і пучок до â € € œjunk drawerâ? , Який містить багато дрібних речовини дитина може зашморг на. Ви можете поставити інші речі в цих охоронюваних ящики, такі як зубна паста і зміна чашки, які представляють свої небезпеки, але цій арені € ™ т правило, охороняються вгору. У заяві, нічого небезпечного або невеликих повинні бути захищені від неушкодженими. Ви дійсно необхідно дивитися через ваш будинок для небезпек і пучок їх, коли ви їх знайдете.

Ворота безпеки дітей
Ви обов’язково вірити отриманні деяких новонароджених ворота безпеки, коли дитина може обійти поповзом. Вони можуть бути важкість воріт, які захищають новонародженого від області вдома або проміжок, який може бути небезпечним або ви можете використовувати апаратні додається воріт, які огороджують сходові клітини. Апаратне додається ворота є кращими для сходових клітинах, тому що вони не можуть бути витіснені з шляху з виснажливим тяжкості. Зробити переконав планки не більше трьох дюймів.

Childproofing дверей
Дверну ручку кришки і гриву двері для деяких по-справжньому важливо, щоб дитину з областей будинку він або вона shouldnâ € ™ т бути дюйма грива повинна бути достатньо високою, щоб дитина Кана € ™ т отримати на стілець і розблокувати його . Ви повинні покласти кришки дверної ручки на зовнішні двері, щоб перешкодити дитині від виходу, але дозволяє вийти поспішно причиною надзвичайної ситуації, такий як пожежа. Дверні ручки кришки більше тимчасових і можуть бути видалені тільки за допомогою викрутки.

розетки захисні кришки
Ви необхідно думати про вихід Обкладинки або слайди, які ковзають по виходів, коли дитина достатньо доросла, щоб повзати. Виході Обкладинки повинно бути важко відняти тому що вони можуть самі по собі стати гірким небезпеки. Коли ви перебуваєте з виходом на трохи, щоб переконати вас поміняти розетку приховати або посуньте їх приховати. Купити розетки кришками, які є достатньо великими, тому новонароджений не може зашморг на них.

Є багато товарів безпеки вирішувати від того, коли у вас є новий малюк. Подивіться в інтернеті або на поставках підібрати об’єкти, які можуть самим захистити Вашого малюка від шкоди.