Сертифікація Cisco воєдино ваші власні лабораторні роботи додому

CCNA та CCNP кандидатів чую весь цей час: “Отримайте деякий практичний досвід”. З мого особистого досвіду сходження по сходах сертифікації Cisco, я можу вам сказати, з перших рук, що немає навчання як практичне навчання. Немає симулятор в світі не збирається дати вам досвід, ви отримаєте кабелів та налаштування маршрутизаторів власні.

Всякий раз, коли я говорю про це з одним з моїх студентів, вони завжди говорять, що це занадто дорого. Правда, це дешевше зараз, щоб побудувати свій власний CCNA та CCNP лабораторії, ніж це коли-небудь було. У чому секрет? Використано маршрутизаторів.

Слово “використовували” відключає багато людей, не багато хто з нас купити комп’ютери або використовуваних серверів. Маршрутизатор Cisco, однак, є надійними. Я особисто власний маршрутизатор Cisco 4000, який я використовую в якості комутатора Frame Relay в моїй лабораторії, що у мене було близько чотирьох років, і я ніколи не мав проблем з ним.

Хороша новина для даного CCNA та CCNP кандидатів, зацікавлених у створенні їх власних лабораторіях в тому, що використовувати обладнання Cisco ніколи не було більш рясні або дешевше. eBay є хорошим способом, щоб отримати уявлення про те, що там, і те, що ціни, але ви не повинні зібрати вашу лабораторію один шматок за один раз. Багато eBay продавці, які продають вживані обладнання Cisco продає готові CCNA та CCNP лабораторій за однією ціною, в тому числі кабелів.

Я запитав одного з найбільших виробників з CCNA та CCNP лабораторій, www.ciscokits.com, що найбільш поширені запитання про будівництво власного будинку лабораторію. Ось те, що вони повинні були сказати:

Навіщо потрібна реальна маршрутизаторів замість симулятор?

Вам потрібно фізичному маршрутизаторі, як тренажери просто не мають можливості, щоб дати вам “руки” Ви повинні бачити, що відбувається при відключенні кабелю або покласти кабель в неправильному місці. Ви прийдете, щоб знайти швидко, що помилки, які ви робите на маршрутизатор 1 впливають маршрутизатор 5 все тому, що ви не вкрутити кабель належним чином. Ні один тренажер не може імітувати це.

Скільки маршрутизаторів мені потрібно?

Два маршрутизатора дійсно необхідні, щоб побачити, якщо щось працює. Якщо у вас є дуже обмежений бюджет, ви можете отримати значення від покупки тільки одного маршрутизатора через роботу з симулятором. Однак, ви не зможете побачити головне, що ми намагаємося досягти. Поширення таблиць маршрутизації!

Тільки так ви зможете побачити, якщо ваша конфігурація працює, повинно мати не менше двох маршрутизаторів. Тому я настійно рекомендуємо вам придбати подвійний комплект маршрутизатора, який поставляється з усіма аксесуарами вам потрібно. В іншому випадку ви можете витратити дні намагаються знайти все трохи більше фішок, які ви повинні отримати свої лабораторії і працює.

Чи потрібно мені змінювати?

Ну, це добре, коли є. Тим не менш, лише близько 2 питань у тесті присвячених “руки” перемикач знань, якщо у вас є економити на чомусь, скупитися на комутаторі.

Що маршрутизатори і комутатори я повинен купити?

Вибір, вибір, вибір! Який 2500/2600 Маршрутизатор я можу забрати? Я перерахую деякі плюси і мінуси кожного маршрутизатора нижче, разом з поточними цінами (зверніть увагу, що ціни в цілому нижче, якщо ви купуєте подвійного комплекту маршрутизатора замість одного маршрутизатора). Зверніть увагу, що ціни є приблизними.

1) Маршрутизатор Cisco 2501 з 16 Мб DRAM Flash/16MB $ 94.99. Найдешевше впровадження маршрутизатора, і він може підтримувати переважна більшість команд, які ви повинні будете дізнатися для вашого тесту CCNA. Всі 2500 маршрутизаторів, які ми будемо обговорювати приходять з мінімум двома послідовними портами і портом Ethernet.
Вам потрібно буде додати трансівером до цього пристрою для перетворення Ethernet AUI порт RJ-45 порти Ethernet стилі.

2) Маршрутизатор Cisco 2503 з 16 Мб DRAM Flash/16MB $ 119.99. Це те ж саме, як Cisco 2501, за винятком того, додає ISDN порт так що ви можете виконати всі ваші команди ISDN для тіста CCNA. Вам потрібно буде додати трансивер для перетворення Ethernet AUI порт RJ-45 порти Ethernet стилі.

3) Cisco 2505/2507 з 16 Мб DRAM Flash/16MB $ 109.99. Так само, як Cisco 2501, за винятком того, має вбудований в 8 або 16-портовий концентратор, так що вам не доведеться купувати трансивера.

4) Маршрутизатор Cisco 2514 з 16 Мб DRAM Flash/16MB $ 149,99. Цей маршрутизатор так само, як Cisco 2501, тільки замість одного порту Ethernet у вас є два. Ви можете запитати, що таке велика справа? Ну, ви можете використовувати його в якості модему Cable / DSL модем-маршрутизатор. Тепер ви можете перевірити свою можливість налаштування брандмауера і маршрутизатора в реальній обстановці в інтернеті. Дуже весело! Вам потрібно буде додати два трансивера для перетворення Ethernet AUI порти RJ-45 Ethernet портів стилі.

5) Маршрутизатор Cisco 2520 з 16 Мб DRAM Flash/16MB $ 119.99. Це так само, як 2503, але він також додає ще два послідовних порти, щоб ви могли використовувати його в якості перемикача реле кадр пізніше у вашій CCNA досліджень. Це коштує так само, як 2503, так що це великі гроші економити чайові.

6) Маршрутизатор Cisco 2612 з 32 DRAM і 8 Мб флеш-$ 199.99. Це модульний маршрутизатор відміну від будь-якого з маршрутизаторів 2500 серії. Так що найбільший Перевагою цього є те ви можете купити додаткові модулі для розширення функціональності, такі як більш послідовні порти, ISDN портів, Ethernet портами, WICs і такі. Тим не менш, завдяки гнучкості ви будете платити трохи більше. Одного разу це перемикач Frame Relay, наступний це ваш маршрутизатор ISDN. У довгостроковій перспективі це буде дешевше, ніж при покупці купу виділених маршрутизаторів для кожного
дисципліни, яку ви хочете вчитися.

7) Cisco 1912 або 1924 комутатор з Enterprise Software $ 109.99. Це хороший перемикач низького вартості. Єдиним недоліком є ​​те, що це 10 МБ перемикача, за винятком двох 100 Мб висхідному портів. Чи не грандіозне підприємство, так у вас є 10 маршрутизаторів Мб.

8) Cisco 2912 або 2924 комутатор з Enterprise Software $ 249.99. Цей перемикач буде працювати всі поточні команди, необхідні для тестування і є повноправним 100 Мб перемикача.

І якщо ви захочете продати свою лабораторію після завершення сертифікації, ви можете домовитися про ціну з продавцем, який продав його до вас, або ви можете продати його самостійно на Ebay. Це мій досвід, що 95% кандидатів, які заробляють собі на CCNA продовжують переслідувати свої CCNP протягом одного року, хоча, так не продають його занадто швидко.

Зрештою, ви витрачаєте всього кілька сотень доларів, а ви отримуєте безцінний досвід і знання, які допоможуть не тільки у ваших пошуках, сертифікації і вашої роботи. Пропрацювавши мій шлях від CCNA до CCIE, я можу сказати вам, що ви дізнаєтеся набагато більше від фактично налаштовуєте і кабелів своє власне обладнання, ніж ви коли-небудь будете від будь-якого моделювання реальна річ.