Супутниковий Інтернет може змінити ваше життя

Але … ви не повинні змінити своє життя за це. Багато людей побоюються, що з переходом на швидкий інтернет приходить дорогі зміни в технології швидше все навколо для того, щоб бути сумісними. Правда така, що, якщо ви дійсно не живемо в технологічному темних століть, мало потрібно зробити для того, щоб зробити перехід від комутованого до супутникового широкосмугового доступу в Інтернет. Поки ви зробити трохи досліджень, перш ніж прийняти остаточне рішення і виклик супутникового інтернет-провайдера на Ваш вибір, в результаті чого зміна може бути безболісним кроком у майбутнє.

Що стосується Вашого вимоги до комп’ютера, він тільки повинен бути створений з однією з самих останніх чотирьох систем Windows, або будь-якою системою Mac з 10,1 вперед. Ви також повинні переконатися, що ваш комп’ютер налаштований для Ethernet, який може приймати лише кілька хвилин, якщо вона ще не створена.

Що стосується інтернет-налаштування, вам не потрібно вносити ніяких змін взагалі. Якщо ви були стурбовані необхідності відмовитися старий адресу електронної пошти, яку ви отримали від вашого комутованого постачальника, будьте впевнені, що ви можете продовжувати використовувати цю адресу навіть після оновлення до супутниковий інтернет. Якщо ви вирішили оновити вашу електронну пошту разом з вашим широкосмугових послуг до складнішого рахунки як Gmail, ви можете мати свою електронну пошту зі старого рахунку автоматично переадресовані на ваш новий рахунок. Це означає, що вам не доведеться йти через клопоту старі контакти оповіщення про ваш новий адресі.

Коли справа доходить до нового обладнання, яке ви буде приймати у ваш будинок, а саме супутникову антену, вам не потрібно турбуватися про знаючи, як з нею працювати самостійно. Справді, федеральні правила забороняю тобі, навіть спробувати зробити свою власну установку, яка означає, що кваліфікований фахівець входить в пакет послуг. На щастя для вас, більшість компаній пропонують безкоштовну установку, а це означає, що ви отримаєте спокій повнофункціональна професійна установка без навантаження на ваш гаманець.

Насправді нічого про комутаторі до супутникового інтернету не повинен мати навантаження на ваш гаманець. У вас є свобода вибрати той пакет, який ви хочете, самий основний з яких обійдеться вам трохи більше, ніж ваші комутованого з’єднання. Цей варіант ідеально підходить для однієї людини або сім’ї з невеликим навантаженням Інтернет. Чим більше ви виявите, що ви або ваша сім’я потребує використання Інтернету, ви можете перейти на більш швидкий і більш потужні з’єднання. Поговоріть зі своїм провайдером супутникового інтернету перш ніж приймати рішення і пояснити, якого роду інтернет завантажити ваш будинок, ймовірно, справить. Вони допоможуть вам зрозуміти, наскільки ви можете отримати з основ або ж ваші потреби вимагають більш потужні з’єднання.

Як ви можете бачити, що робить перехід від Телефонне підключення до широкосмугового Інтернету супутник не страшно або особливо дорогі досвіду. Мало того, що ви навряд чи потрібно вносити ніяких змін, крім додавання супутникову антену, але вам не потрібно буде брати кредит у банку, щоб зробити це, або.