Топ 5 причин піти бездротового

Бездротові мережі, 1 з найновіших комп’ютерних технологій з точки зору зручності. Якщо ви зваживши всі за і проти, перш ніж приймати бездротові стрибок, тут 5 поставити в “Pro” колонку.

№ 1: немає більше проводів

З усіх причин, щоб перейти до вашої бездротової мережі, це, мабуть, найважливіше. Провід незручно, доріг, небезпечний, і абсолютно потворно.

Немає більш проводів на підлозі не покращує безпеку вашого будинку, так як він легко спіткнутися оголені дроти.

Середній провід Ethernet не вимагає великих витрат на фут, але це складає швидко. Щоб запустити дроти між кімнатами або поверхами, ви повинні стукати отвори в стінах, які не могли б навіть бути варіантом для орендарів.

Плюс, коли ви переміщаєте у вас немає безлад від’єднанні проводів щоб потім знову з’єднати їх на іншому кінці. Також ви повинні вивчити кожного проводу на наявність пошкоджень, якщо ваше інтернет-з’єднання йде вниз.

№ 2: доступ в Інтернет для всіх

Бездротова мережа дає вам дешевий і простий спосіб розділити 1 підключення до інтернету з різними комп’ютерами. Ви можете додати нові комп’ютери до мережі простим підключенням і бездротової картою їх включення – вони отримати доступ в інтернет прямо зараз!

# 3: спільне використання файлів і принтерів

Бездротова мережа дає вам доступ до ваших файлів, де ви знаходитесь, і дозволяє легко синхронізувати дані з ноутбуком і настільним комп’ютером. Це набагато простіше відправити файли між комп’ютерами з бездротовою мережею, ніж електронною поштою або компакт-диск.

Крім того, з принтером, підключеним, ви можете також писати речі, де б ви не знаходилися, друкована преса, і йти збирати їх на принтері, підключеному до іншого комп’ютера. Принтери вставлений в один з комп’ютерів мережі є загальними для всіх комп’ютерів автоматично.

№ 4: завжди

Широкосмуговий не революція мереж з доступом в Інтернет безперервно пов’язані – не потрібно набрати в кожен раз. Бездротова мережа дозволяє мережевих з’єднань завжди-на, так що будь-який з ваших комп’ютерів можуть підключатися до Інтернету, коли ви хочете. Візьміть ноутбуки з кімнати в кімнату або на палубі – вони будуть мати підключення до інтернету. Крім того, немає ніякої необхідності в надмірному введення пароля.

№ 5: свобода!

За допомогою бездротової мережі, ви навіть можете взяти свій комп’ютер, де сигнал досягає. Бездротовий зв’язок дуже схожий на перехід від старомодних настінний телефон для стільникового телефону. Свобода є хвилюючим.