Хакер вкрав секретні плани уряду – захистити вашу інформацію, або платити ціну

Існують два основних типи інформації, де доступ повинен бути керованим;

1) Відомості про компанію
2) приватна особа інформація

Компанії обмежити доступ до певної інформації на його комп’ютерну мережу як рутинним. Не кожен буде мати можливість доступу продажів минулого місяця цифри або дізнатися докладну плани на наступний рік. Кожен приймає це як розумну і захисту від спекуляцій з акціями компанії.

Управління конфіденційної інформації такого типу може бути досягнуто шляхом брандмауерів і захист паролем у комп’ютерній мережі компанії. Доступ до інформації може бути також на різних рівнях, наприклад, тільки для читання або редагування прав.

Резервне копіювання даних на щоденній основі, є невід’ємною частиною лиха плану відновлення компанії. Дуже чутлива інформація не може бути збережений на підключених до мережі комп’ютерів. Хакери загрозу безпеці, що більшість ІТ-менеджерів мережі дуже добре розуміємо.

Кожна компанія і державний орган також збирає інформацію про нас. Це може бути також просто, як база даних телефонних номерів і адрес, або він може включити ваш номер соціального страхування і водіння ліцензійні дані. Існують закони щодо обмеження як ця інформація доступна і використовується.

Державні установи і великі компанії зазвичай повністю дотримуватися всі держави і федерального законодавства відносно управління інформацією. У них є персонал, який відповідає виключно за управління інформаційними базами даних.

Малі підприємства можуть бути менш пильними у їх відповідності, а не через відсутність бажання, але через відсутність часу або знань управління. Коли є ефективно одна людина робить все планування та прийняття управлінських рішень у компанії, політика в галузі управління інформацією не завжди на порядку денному.

Ви маєте право, щоб побачити інформацію, що будь-яка компанія або організація має на вас і на їх виправлення неточностей, якщо існує. Ви повинні також запитати, що компанія використовує інформацію, будь то в маркетингових цілях або ж відбувається обмін інформацією з іншими компаніями