афери Як для виявлення і запобігання – список найбільш відомих, в тому числі Ebay шахрайства

Телефон лотерейних шахраїв: вони включають канадської афера лотереї та іспанської El Gordo лохотронів, які оманливо використовує ім’я справжнього лотерею. Люди реагують на небажані розсилки або телефонний дзвінок, кажучи йому, що він вступив у розіграші призів. Потім вони отримують телефонній розмові привітав їх із завоюванням великий приз у національній лотереї, – але перш, ніж вони могли відстоювати свої виграші, вони повинні відправити гроші для виплати з податків та обробки платежів. Приз не існує.

Розіграш призів, лотереї та зарубіжних розсилок лотереї: багато типових шахраїв приймають форму розіграші призів, лотереї або державні виплати. Більшість, здається, повідомлення про виграш в зарубіжних нічия або лотереї в обмін на адміністрацію або плати за реєстрацію.

Ставка премії номер телефону шахраїв: повідомлення поштою на виграш у тоталізаторі або свято пропозиція включає в себе інструкції дзвонити платні число 090, щоб вимагати вашого призу.

шахрайства, пов’язані з інвестиціями: небажаних телефонний дзвінок пропонуючи можливість інвестувати в акції, прекрасне вино, дорогоцінні камені або інші скоро-к-бути рідкісними товарами. Ці інвестиції часто мають дуже високий рівень ризику і може бути коштує набагато менше, ніж ви платите. Акції не котируються на фондовій біржі, і ви не зможете продати їх легко потім. «Твердою» цінні інвестиції, такі як дорогоцінні камені, як часто говорять, зберігається в сховищах швейцарських потайним банку, так що ви ніколи не можете бачити ваших інвестицій.

Нігерійського шахрайства з передоплатою: найвідоміший афера. Пропозиція через листом, електронною поштою або факсом, щоб поділитися величезну суму грошей в обмін на використання банківського рахунку одержувача, щоб дозволити передачу грошей з країни. Винні будуть або використовувати інформацію, надану порожній банківський рахунок своєї жертви, або переконати його або її, що гроші потрібні фронт для підкупу чиновників. Фінансові піраміди: пропонують прибутковість фінансових інвестицій на основі кількості нових рекрутів у схемі. Інвестори в оману щодо ймовірного повернення, оскільки немає достатньо людей, щоб підтримувати схему нескінченно – тільки люди, які створили схеми здатні зробити будь-які гроші.

Матриця схемами: просуваються через веб-сайти, що пропонують дорогі привет-тек гаджети як безкоштовні подарунки в обмін на 20 фунтів стерлінгів або схожих на малоцінних продуктів, таких як мобільний телефон підсилювач сигналу. Споживачі, які купують продукт приєднатися до черги, щоб отримати їх даром. Людина на вершині списку отримує їх подарунок лише після приписаного числа – іноді до 100 – нових членів приєднатися. Насправді, більшість тих, хто в списку ніколи не отримає дорогий товар вони очікують.

Кредитна Шахрайство: інше шахрайство з передоплатою, виробленого в Канаді. Оголошення з’явилися в місцевих газетах пропонують швидкі кредити незалежно від кредитної історії. Споживачі, які відповідають говорять їхні кредити були узгоджені, але, перш ніж гроші можуть бути звільнені вони повинні заплатити плату за страховку. Як тільки аванс виплачується, споживач ніколи не чує від компанії знову і кредиту ніколи не з’явиться.

Інвестиції в нерухомість схемами: потенційних інвесторів відвідати безкоштовний презентації і вмовив передати тисячі фунтів, щоб підписатися на курс обіцяючи навчити їх, як робити гроші в справу власності. Схеми можуть включати в себе можливість придбати нерухомість, яким ще належить бути побудована зі знижкою. Варіація купити до кажучи схему, де компанії пропонують джерела, відремонтувати і управляти властивостями, стверджуючи, що хороший дохід від оренди. На практиці, властивості майже занедбаний і орендарів не існує.

Робота вдома і бізнес-можливості шахрайства: часто працюють з реклами оплачувану роботу з дому, але які вимагають грошей авансом заплатити за матеріали, або вимагає інвестиції в бізнес практично без шансів на успіх.

Ebay Шахрайство / PaypalBank шахрайства

1. Ви можете отримувати електронну пошту від «вашого» банку або PayPal прошу вас увійти для того, щоб .. (скажімо перевірити щось) сторінки ви будете перенаправлені насправді є фішинг-сторінки і всю інформацію, в тому числі паролі рахунку буде вкрадений. НІКОЛИ НЕ довіряти будь-які електронні листи, як це. Якщо є сумніви, зателефонуйте в свій банк або перейти безпосередньо на сайт (наприклад, www.ebay.com) і між дані свого облікового запису там.

2. EBay шахрайства може включати людей, які намагаються купити товари від вас з грошима порядок, при якому вони платять вам з обманним рахунок. Ви відправили товар, думаючи, ваш банк буде з’ясувати це, але він не буде …. Завжди чекайте, поки гроші не будуть очищені у Вашому банку, перед відправкою матеріалу. Іноді вони використовують свої власні судноплавної компанії.

3. Ebay афера який також популярний йде про крадіжку хтось elsese рахунок (за допомогою # 1 і т.д.). Потім вони відправляють пункт для продажу за ціною ви не можете встояти. Коли ви купуєте його, вони будуть просити, щоб ви платили, використовуючи грошовий переказ або подібний сервіс. Вони також можуть налаштувати фальшивий служби для депозитних послуг. Остерігайтеся.

Використовуйте commone сенсі за кожну покупку. Якщо це занадто добре, щоб бути правдою, це так. Немає безплатний сир у цьому світі інакше, ніж для домашніх тварин 🙂