безпечного управління паролями – натисніть студій

Сьогодні світ повністю залежить від інформаційних технологій. Це обчислювальних машин, які обробляють більшість завдань, які сьогодні раніше були оброблені вручну. Речі дійсно змінилося з введенням цієї передової технології, а також забезпечення доступу до конфіденційних даних пов’язані має першорядне значення для її цілісності. Як розповсюдження інформаційних систем триває, це стає все більш важким для співробітників, щоб пам’ятати всі необхідні паролі для доступу до різних систем. Це призводить до повторним використанням одного і того ж паролі або інші погані практики управління паролями. Якщо ці погані практики залишаються некерованими, доступу до системи і даними підприємства покладаються, щоб керувати, може стати загрозою.

Натисніть Studios визнає проблеми, з якими стикаються організації в забезпеченні доступу до конфіденційної інформації, а також з випуском версії 3 їх продукт під назвою Passwordstate, вони забезпечують можливість, які паролі можна зберігати і розподілені між командами в захищеному режимі. 256-бітний AES шифрування даних, обфускаціі коду і доступу на основі SSL сертифікат дає гарантію того, що несанкціонований доступ до системи паролів неможливо. Другий рівень захисту паролем адміністратора, автоматичний вихід нового періоду для неактивних сеансів користувача, і доступ на основі ролей забезпечує безпечну платформу для співпраці пароль.

На додаток до забезпечення безпеки доступу до даних, Passwordstate 3.0 пропонує широкий спектр функціональних прохання клієнтів. Персональне спостереження пароль для фізичних осіб, загальні списки паролів для груп людей, історії і пароль порівняння, скидання нагадувань і можливість імпорту та експорту даних в даний час все можливо у версії 3. Адміністраторів безпеки мають багато більшу функціональність для управління Passwordstate, в тому числі з кінця в кінець аудиту подій, загального пароля звітності список і експорту, інтеграції з Активним Каталогом та інших функцій, пов’язаних з управлінням. Основна мета дизайну Passwordstate є простота його використання, що робить його ідеальним для малих і великих підприємств. Ці нові можливості бачили твір посилення на велику популярність з моменту його виходу.

Побудований на платформі Microsoft в Internet Information Services, SQL Server і вбудовану перевірку достовірності Windows, Passwordstate масштабується від одного користувача до підприємства. Натисніть Studios пропонує 100% гарантія повернення грошей, якщо ви не задоволені своїм програмним забезпеченням, а також забезпечити їх 10 клієнтських ліцензій версії Passwordstate абсолютно безкоштовно. Для збільшення меж вільної 10 версії клієнта ліцензії доступу, різні витрати ефективних моделей ліцензування доступні, аж до необмеженого версії ліцензії. Безпечні, функціональна і простота використання робить Passwordstate 3,0 менеджер паролів вибору.