законного перехоплення перехоплення програми модернізації

IMP (Intercept Програма модернізації) звучить цілком нешкідливі, насправді це дуже важко дізнатися, що насправді про, не читаючи на ньому. Це свого роду законного перехоплення щось – злочинці, іммігранти, терористи, не зовсім так це про дані – ваші дані.

Якщо ви не в Сполученому Королівстві, ви можете розслабитися на даний момент, це програма, Великобританії, хоча очікувати, що вона буде дзеркально в Європі і в усьому світі дуже скоро. Вона породила з Європейської директиви – Збереження даних ЄС Директиви. Інший нешкідливо звучний peiece юридичних кажуть, ця директива вимагає, щоб провайдерів (інтернет-провайдери) зберігати всі свої дані зв’язку для клієнтів строком до двох років.

Що це за Спілкування перебуваєте подробиці ви можете запитати?

Що ж, кожен веб-сайт ви відвідали, що ви набрали, електронної пошти ви послали, блоги відповідав, дискусії і т.д. – довгий список усього, що ви зробили онлайн протягом останніх двох років повинні записуватися і зберігатися. Досить розпливчасто Причиною цього величезного вторгнення в приватне життя, звичайно, звичайним ловити злочинців і терористів. Звуку справедливим, задоволений цим, якщо ні – то це означає, що ви просто зобов’язані бути до не хорошо! Це, звичайно, законний перехоплення ваших даних у відповідності з Європейським Союзом.

Звичайно, найочевидніше запитання: “Як будь йде для обробки такого роду даних».

Це де Intercept Програма модернізації приходить, пропозиція централізувати всю цю інформацію в одному єдину електронну базу даних, яка може бути використана у відповідні органи. Вірно одне величезне електронні бази даних з усіма інтернет-інформації, що зберігається і пошуку той, хто має право частину робіт дозволу.

Тільки уявіть, ви зможете проводити зручні списки всіх видах речей, медичні умови, які пан Джонс шукав на, релігійні інтереси міс Оуен, скільки порносайтів пан Вільямс побував за останні двадцять чотири місяці. Просто продовжую думати, уявляючи, все це буде там на одну базу даних для агентств, щоб зробити їх перевірки, як вони того побажають.

На мій погляд, це жахливе вторгнення в приватне життя і, безумовно, зробить серйозний repurcussions на свободу слова. Що ще гірше, а автоматичним способом, що всі ми, як передбачається, буде до негативного результату, якщо, звичайно, у нас немає нічого, щоб приховати те, що все буде добре.

Сполученому Королівстві і справді Європа стає все більш і більш схожим на східноєвропейських поліцейських держав минулого століття. Всі наші свободи та недоторканності приватного життя в даний час руйнуються в ім’я ловити терористів. Я підозрюю, що терористи вельми задоволений цією впливу на пересічних громадян.