захистити свій бренд в Інтернеті

Ти зробив усе, що міг, щоб захистити ваш інтернет ідентичності … купив авторські права і права на товарний знак … зареєстровано кожне розширення доменного імені розумного … та все ж є ще хижаки намагаються отримати вигоду назву вашої компанії і доброї волі.

На щастя, є кілька простих речей, які ви можете зробити, щоб захистити себе від підробок і відвертих самозванців.

Якщо ваш бренд нового в Інтернеті або вже створені в Інтернеті, це важливо, щоб отримати деякі повноваження позаду вас зі сторонніми перевірки. Убезпечити
Сертифікати нехай ваші відвідувачі знають, що інформація, яку вони передають вам шифрується і відправляється до перевірити ідентичність, в той час як домени Сертифікований довести, що Ви є законним творцем доменне ім’я.

Ставка ваші претензії швидко! Ні для кого не секрет, що підприємства користуються соціальними мережами. Від Twitter і Facebook ® для LinkedIn і MySpace ® ®, компанії приносять свої бренди безпосередньо клієнтам через популярні соціальні сайти. Це гарна ідея, щоб ставити вашу заяву на ім’я користувача або URL-адрес, які можуть бути важливими інструментами маркетингу в майбутньому. Домени собаки байт зробила це ще простіше з можливістю перевірити, якщо ваше доменне ім’я доступно як ім’я користувача Twitter прямо з вашого рахунку менеджера! Витративши трохи часу на створення профілі в соціальних медіа може мати велике значення у просуванні інтернет-ідентичності.

захистити свій бренд в Інтернеті