крадіжки особистих питань і сайти соціальних мереж

Сайти соціальних закладок, таких як del.icio.us і digg.com де спільно використовувати списки Користувальницькі закладки Інтернет згруповані разом (і інші програми) стають все більш популярними. І так крадіжки особистих даних серед користувачів соціальних закладок.

Що відбувається, що люди поспішають підписатися на сайти соціальних закладок. Вони реєструють і безглуздого почати заповнювати свої профілі, розділяючи багато особистої інформації, як дата народження, повне ім’я та контактна інформація / місце розташування (адреса електронної пошти, номер телефону, особисті фотографії) і багато іншого. Тим не менше, люди найчастіше не використовують режим приватності пропонованих сайтах, як вони повинні.

Мало того, що користувачі соціальних мереж на сайті також розмістити у форумах, блогах і чатах про те, коли вони залишають місто і збирається у відпустку. Інша інформація, яка повинна залишатися конфіденційною часто обмінюються, теж, як і які банки використовували в Інтернеті, які сайти з візками і т.д.

Результати крадіжки особистих даних, онлайн і оффлайн. Offline, злодії дізнатися, коли люди не будуть вдома і увірватися в вкрасти речі: інформацію, цінності і т.д. Інтернет, злодії також підкопуються та не крадуть використання особистої інформації для доступу до рахунків і використання посвідчень для їх власної особистої та фінансової вигоди.

соціальні мережі поради з безпеки

Отримати і залишитися в безпеці з сайтів соціальних мереж, за допомогою цих корисних порад:

1) Використовуйте конфіденційності сайту настройками і тільки поділитися своїм профілем інформацією з родиною та близькими друзями.

2) Дивіться, що ви робите онлайн список, незалежно від приватності. Злодій може прийняти ваші цифрові фотографії та інші дані і використовувати вашу особистість. Не давати їм все, що боєприпаси. Завантажити зображення улюбленої тварини або квітка, наприклад, замість того, щоб Ваше обличчя. Перерахуйте найближчий великий місто, а невелике місто, де ви живете. Використовуйте прізвисько, дівоче прізвище або інше перерахування ідентичності.

3) Не обговорюйте з міста питання онлайн. Період. Ніхто не повинен знати, коли ви збираєтеся у відпустку або навіть у відрядженнях. Розкажи про поїздки Після повернення. І не просити інших про свої плани, або, заохочуючи їх, щоб відправити їх приватної інформації.

4) оповіщати членів вашої сім’ї, друзів та інших до цих проблем безпеки, щоб допомогти іншим бути і залишатися в безпеці, теж.

5) Якщо сайт соціальної мережі не виглядає безпечним або ви не можете з’ясувати, режим приватності, не використовуйте його. Перейти в безпечному місці.

Речі завжди змінюється і зростає в Інтернеті. Таким чином, тільки взаємодіяти, де це безпечніше для вас. Практика Захист конфіденційних даних 24/7!