оцінити брандмауер веб-додатків

Чи використовуєте Ви брандмауер веб-додатків для захисту вашої системи від загроз в Інтернеті? Брандмауер веб-додатків дуже важливо для всіх інтернет-користувачів. Брандмауер веб-додатків може обмежити зовнішній доступ до внутрішніх додаткам обчислювальної комп’ютерної системи. Це робиться за допомогою виконання різних політик безпеки інтегровані в брандмауері. По суті, брандмауер обмежує доступ до людей, що знаходяться за межами мережі. Питання тепер в тому: Чи є спосіб, щоб захистити систему від атак в брандмауер? Так, є. Є незліченна безліч додатків і онлайн з надійних постачальників, які ви можете використовувати, щоб переконатися, що ваш брандмауер може протистояти атакам як ззовні, так і всередині.

У цьому випадку важливо знати, чи є брандмауер ви повинні добре. Ось деякі міркування, які можна використовувати для оцінки ефективності та придатності вашого брандмауера:

1. продуктивність

Основна функція системи брандмауера полягає в обробці всі вступники пакети даних, які, у свою чергу посилати запити для отримання доступу до різних додатків в системі. Після цього він передає ці запити до кількох клем безпеки або двигунів. Ці двигуни оцінити, чи є пакети пройшли політик безпеки встановлена. Він також шукає хвороба підписів і оцінює пакета зі іншими нормативними актами. Дивіться, якщо ваша система є досить суворим для всіх пакетів даних, надсилання запитів.

2. Продуктивність залежно від ціни

Як і будь-яка інша річ, яку ви купуєте, тим продукт повинен добре поєднуються з його ціною. У більшості випадків, його продуктивність повинна перевищувати значення ваших грошей або жити до нього. Перевірте, чи відповідає брандмауер здатний запобігати загрози, які в іншому випадку можуть коштувати вам багато грошей на ремонт. Ви не повинні бути постійно виникають проблеми з системою у зв’язку з погрозами. Якщо так, то ваш брандмауер не виконує свою роботу.