світ технологій воліє Microsoft Certified Systems Engineer (MCSE)

У світі технологій люди вважають за краще бути Microsoft Certified Systems Engineer або MCSE. Він вибрав як кращого варіанту, ніж кандидат себе. MCSE посилює позиції в організації, поряд з швидким зростанням заробітної плати.

MCSE є сертифікації, яка збільшує впевненість і знання і, звичайно, відданість галузі інформаційних технологій. Сертифікація MCSE робить величезну різницю в тому, як людина розглядається в організації. Сертифікація MCSE забезпечує багато переваг, як доступ до технічної та інформацію про продукт можна отримати безпосередньо від Microsoft разом із запрошенням на конференції, технічне навчання та участь у спеціальних заходах для людей, які заробляють MCSE сертифікації від Microsoft. Ці люди також мають вільний доступ до Microsoft Certified Professional журнал, який є кар’єрним і професійним журналом розвитку.

MCSE дозволяє вивчати різні навички людина зажадає, щоб мати. Щоб назвати кілька сертифікацію MCSE вчить, як встановити Windows XP Professional, застосування та управління його ресурсами. Це також допомагає моніторинг і усунення неполадок пристроїв і драйверів для оптимізації продуктивності системи. Це дає розширену довідку про налаштування і вирішенню середу робочого столу, впровадження, управління та усунення неполадок мережевих протоколів і служб, а також налаштування, управління та усунення неполадок безпеки.

Сертифікація MCSE також включає в себе, як управляти і підтримувати фізичні та логічні пристрої, комп’ютери користувачів і груп, серверної середовища та доступу до ресурсів, а також управління та реалізацію аварійного відновлення. Це також дає огляд на впровадження та обслуговування IP-адресації, дозволу імен, мережевої безпеки, маршрутизації та віддаленого доступу і мережевої інфраструктури. MCSE фахівці також мають можливість для впровадження, управління та усунення неполадок політик безпеки. Таким чином, сертифікація MCSE і надає додаткову перевагу до професіоналів.

MCSE фахівці також дізналися про Patch Management, інфраструктура і безпеку для мережі зв’язку, аутентифікації і авторизації. Вони також мають можливість планувати, здійснювати і підтримувати ролей сервера разом з сервером безпеки мережевої інфраструктури, маршрутизації та віддаленого доступу і доступність сервера.

Щоб бути професійним MCSE потрібно мати принаймні один рік досвіду в впровадження та адміністрування мережевої операційної системи в середовищі з 200 до 25 000 користувачів і п’яти до двохсот фізичного місця розташування. Навколишнє середовище має також передбачати типових мережевих сервісів і додатків, таких як обмін повідомленнями, бази даних і сервер віддаленого доступу, управління настільними системами. Він повинен мати засіб для веб-хостингу і брандмауер або проксі-сервер, а також підключення корпоративної мережі до Інтернету та окремих офісів. Він також повинен мати віддалені користувачі розташування до корпоративної мережі офісу.

У двох словах це для тих, хто установці, налаштуванні та усунення неполадок мережевих систем в середніх і великих організаціях. Основному системних інженерів, інженерів технічної підтримки, системних і мережевих аналітиків воліють мати сертифікацію MCSE. Ця сертифікація є одним з найбажаніших градусів серед ІТ-спеціалістів.