як важливо бути на крок попереду

Якщо у вас є бізнес, це не вічний бій, щоб залишатися на крок попереду хакерів і кіберзлочинців, які хочуть прорвати вашу оборону і подивитися, що вони можуть знайти, щоб пошкодити або вкрасти.

Це звучить трохи страшно? Це слід робити, тому що вірити цьому чи ні є велика частка підприємств, які мають присутність в Інтернеті, які не приймають правильні кроки, щоб захистити себе від цієї постійну загрозу.

Однак з урахуванням сказаного, навіть якщо у вас захисту вашого бізнесу в Інтернеті і зберігати всі ваші дані в безпеці на щоденній основі, ви не можете бути в безпеці, як ви думаєте, що ви. Справжній секрет залишатися попереду хакерів, щоб точно знати, що вони знають, а потім прийняти необхідні заходи, щоб зберегти ваші дані в безпеці від будь-якої потенційної мережі або порушення безпеки програм, які можуть виникнути.

Але для більшості з нас, що це легше сказати, ніж зробити. Більшість людей можуть зробити основи, коли мова йде про інтернет безпеки, такі як установка брандмауера і отримувати правильне програмне забезпечення для відображення вірусів і шпигунських програм, а ви знаєте, що робити, що за?

Швидше за все, ви б не став. Саме тому залишаючись на крок попереду людей, які хотіли проникнути у ваш бізнес і ваші дані не так багато, як друга думка може бути так важко.

На щастя, є рішення. Подумайте про те, як ви маєте справу з небудь ще у вашому бізнесі, що ви не дуже добре. Наприклад, ви хочете зробити більший прибуток можна і скористатися стільки податкові пільги, як ви можете отримати, таким чином, що ви будете робити? Ви наймаєте бухгалтера, який має право знання того, що відбувається в цій темі в будь-який час, щоб зрозуміти все це для вас. Це хороше вкладення грошей, так як ви, мабуть, заощадити більше грошей, ніж ви будете платити їм за їхні послуги.

Рівно те ж саме відноситься до роботи з вашої інтернет-безпеки. Експерти в цій галузі знають все про поточних і передбачуваних загроз для вашої безпеки, і вони також можуть спробувати зламати вашу систему на свердловинах, де у вашій броні насправді. Цей тип людини називають проникнення тестер, і вони можуть зберегти вам багато грошей і головного болю, якщо ви наймаєте їх на регулярній основі, так само, як бухгалтер.

Багато людей думають, що вони не можуть залишатися на крок попереду хакерів, тому що вони припускають, що вони повинні зробити це все самі. Але насправді це не так складно зробити. Все що вам потрібно зробити, це застосувати ту ж стратегію боротьби з цим частину вашого бізнесу так само, як мати справу з цими рахунками щороку.

Більшість власників бізнесу погодяться, що всякий раз, коли виникає проблема в їх ІТ-відділ, він може викликати хаос для бізнесу в цілому. Тільки уявіть, що це роблять хакери. Це дійсно варто ризик намагаються залишатися на крок попереду на свій розсуд?