CCNA ТОС відео-тренінг – кращий спосіб вчитися на іспит CCNA

Якщо ви вирішили проводити сертифікацію Cisco, прийміть наші вітання! Ви, напевно, зробив мудре рішення у вашому професійному розвитку. Останні статистичні дані показують, що CCNA сертифіковані співробітники також отримують 10-15% підвищення заробітної плати, яка є хорошим доповненням зарплату за людину в цьому економічній кризі.

Є два шляхи, щоб отримати Cisco CCNA. Перше вимагає кандидатів на одну складову іспит (640-802 CCNA), який охоплює такі теми, від двох навчальних курсів Cisco (ICND1 і ICND2). При другому шляху до сертифікації CCNA, кандидати можуть взяти дві окремі іспити, 640-822 (ICND1) і 640-816 (ICND2). Який би шлях ви вирішите слідувати, необхідно охопити досить обширний навчання для навчальної програми CCNA, тому підготовка необхідна, щоб гарантувати ваш успіх.

На мій погляд, одним з найкращих варіантів для вивчення матеріалу CCNA є участь під керівництвом інструктора навчання в класі (завантаження табору стиль), який зазвичай має 5-денний термін. Існують, однак, два основних недоліки на цей тренінг вибір. Перший з них вартості. Такого роду курси будуть коштувати вам від $ 2000 до $ 4000, яка є значна сума грошей для вступного курсу. Другим недоліком є ​​те, що наочні тренінги досить інтенсивно. Протягом 5-днів навчання ви будете “бомбардуванню” з інформацією, яка буде важко засвоїти.

Отже, що ж насправді кращий спосіб вчитися на CCNA? На мій погляд, наступним кращим вибором є покупка відео CCNA ТОС навчання (CBT Стенди для Computer Based Training). Завдяки цьому дослідженню методу можна отримати переваги за рахунок візуального навчання інструкторів вчить вас матеріал не виходячи з вашого будинку і, не заплативши стільки грошей. З комп’ютером CCNA Based Training Video ви можете тренуватися на свій власний графік, ви можете повернутися назад і повторне дослідження теми, які ви не зрозуміли з самого початку, ви можете отримати наочні приклади, що дотримуватиметься в своєму розумі т.д. У мене є насправді використані Комп’ютерні Тренінги відео для моєї професійної сертифікації рівня (CCNP і CCSP) і був дійсно вражений результатами. Я легко пройшов всі іспити на оцінки в порівнянні з 950.