Clearwire 4G інтернету тепер доступні в Сіетлі

Удар від вашого старого підключення до Інтернету за чітким. Новий, швидкий, свіжий спосіб з’єднатися з бульбашок 4G високошвидкісного бездротового Інтернету на дому або по всьому місту. Ні потокового відео, не гра відео або відео-чату не надто багато за цю послугу.

Телефонуйте сьогодні! – Ми можемо перевірити наявність місць та рекомендувати правильний план Інтернет для Вас.

ясно 4G – бездротовий широкосмуговий доступ куди завгодно.

бездротові точки доступу від розміру вашого міста
ОЧИСТИТИ 4G постійно розширює охоплення нових міст. Кожен день все більше людей отримують вигоду від технології 4G WiMAX і доступу до бездротової доступ в Інтернет на швидкостях так швидко, як вони отримали б у домашніх умовах. Якщо ви робите бізнес в місті Такома, скачування музики до Вашингтона, або потокове Витримує гру на вашому ноутбуці в Атланті – ЧИСТО про це подбав.

Ясно одне: перші мережі, побудованої для вашого на-ходу життя
Зі швидкістю в 4 рази швидше, ніж 3G практично в будь-якому куточку вашого міста, ясно розроблений з Інтернетом в розумі. Їх палаючий мережі 4G дає вашому ноутбуків і настільних комп’ютерів швидкість і доступ їм потрібно, щоб дійсно поставити. Ось чому це кінцева з’єднання.

Чим він відрізняється від того, що у мене є?
Як чи не він відрізняється? Сьогодні мережі 3G були побудовані для здійснення дзвінків. Але ясне був створений для Інтернету. Це означає, що буде безліч 4G ​​смуги пропускання, де ви знаходитесь. Чи так ви завантажуєте фільми, завантаження потокового відео або гри, ви можете робити все це смішного швидко.

Що я можу зробити з цим?
Все, що ви завжди мріяли робити в інтернеті, що повільне крапельне 3G робить таким болючим. Дивитися Live Футбол з Європи, від своїх дітей футбольного матчу в Сіетлі. Email величезні презентації від дороги в лічені секунди без необхідності виймати другу заставну тільки, щоб отримати з’єднання. Завантажити відео цієї конференції ви не змогли бути присутніми в середині пробці. При такій швидкості ви можете робити все це.

Скільки це буде коштувати?
Їхня назва ясна і тому їх ціни. CLEAR, пропонує поєднання мобільні та домашні плани, додому тільки плани, плани і голоси, починаючи з $ 30 на місяць. Там немає трюків і без сюрпризів. Все, що ви отримуєте, є підключення 4x швидкості 3G за тією ж ціною, як куля і підключення ланцюгів Інтернет з телефону або кабельної компанії.

Де я можу використовувати зрозуміло?
Якщо у вас є ясний, у вас є зв’язок, де б ви в вашому місті. З його допомогою можна в домашніх умовах. Просто запустіть її на дорозі. Більше не доведеться шукати для Wi-Fi точок доступу, де ви боретеся з 20 іншими людьми на смугу пропускання. CLEAR, йде місцях Wi-Fi не може бути поряд с.

Ясно надійні?
Оскільки чіткі охоплює практично скрізь у вашому місті, ви не відчуваєте те ж клопоту знайти точку доступу або спостерігаючи за незліченними хвилин обертається куля для завантаження, або завантажити, або просто передавати відео. Скільки у вашому житті ви втратили на це?

ясно 4G – WiMAX найбільшої мережі країни 4G

супер швидкий бездротовий доступ до Інтернету легко:
CLEAR, використовує технологію WiMAX перетворити цілі міста в бездротові точки доступу, створюючи по-справжньому мобільного Інтернету досвіду. Передова технологія дозволяє передавати сигнали за допомогою повітря – не через дроти – так що ви отримаєте швидкість бездротового Інтернету так швидко, як ви отримуєте з будинком DSL або будинку широкосмугове з’єднання.

Просто підключіть в ясному модем і потік фільмів, скачати музику, відео-чат і багато іншого – в будь-якому місці CLEAR, має охоплення. Насолоджуйтесь бездротового середня швидкість завантаження 3-6 Мбіт, з чергами перевищує 10 Мбіт. CLEAR, вдома і на ходу пристрої поєднують простоту використання із застосуванням новітніх технологій, створення кінцевої досвід онлайн.

Готові випробувати зрозуміло? Ось як це працює:
Ясно, супер швидкий, легкий у використанні і дозволяє вийти в Інтернет, де б ви не знаходилися. Будучи лідером в галузі технології 4G, ясний забезпечує найшвидшу бездротовий доступ до Інтернету в країні. Крім того, немає ніяких призначень, ніякої установки і ніяких телефонних ліній необхідні для початку роботи.

* Виберіть свій чіткий план. Сортувати за 3:30 вечора (EST) і отримати все, на наступний день.
* Підключи і грай. CLEAR, посилає вам обладнання. Ви підключіть його до комп’ютера і вийти в Інтернет. Це так просто.
* Насолоджуйтесь CLEAR. Отримати онлайн де б Ви піти і випробувати швидкість 4G бездротовий доступ до Інтернету.

Отримайте більше від ясно:

* Go Beyond 4G Покриття – з чіткими + Інтернет, ви можете залишатися на зв’язку по всій країні. Це двохрежимний 4G/3G модем дозволяє отримати бездротовий доступ, навіть якщо ви знаходитесь за межами Звільніть зону охоплення.
* Об’єднання планів і зберегти – Очистити Get 2 плани дозволяють об’єднати Дім і On-The-Go Інтернет, так що ви можете отримати в Інтернеті на дому, по місту або обох. Отримайте ще більше від бездротового Інтернету, коли ви обираєте Отримати 2 Unlimited.
* Оновлювати свій домашній телефон – Clear Voice використовує VoIP технології, так що ви можете зробити необмежені місцеві та міжміські дзвінки, використовуючи ваш ясний службу Інтернету і додати велику кількість функцій для вашого домашнього телефону.

Автор: Девід Френсіс