Ebay початкових 10 років.

Так, ви правильно сканувати, що: десять років. eBay був проведений у вересні 1995 року, людина відома як П’єр Омідьяр, який жив у Сан-Хосе. Він хотів, щоб його сайт – тоді відомий як “AuctionWeb” – бути он-лайн ринку, і написав перший код для нього в один уїк-енд. Він абсолютно був одним у всіх первинних сайтах в своєму роді в світі. “EBay” Назва походить з області Омідьяра використовувати для свого сайту. Його ім’я компанії було Echo Bay, а також “eBay AuctionWeb ‘раніше була тільки одна половина сайт Echo Bay за адресою ebay.com. Перша річ, коли-небудь проданих на позиціонування було зламано лазерною указкою Омідьяра автора, що він отримав 14 $ за.

Сайт швидко став масово модним, як продавці прийшли, щоб перерахувати всі види дивних речей і покупці дійсно купив їх. Чекаємо довіряти з’явився з’ясувати дивно добре, і означало, що положення може бути майже залишилися без супроводу запустити себе. Розміщення було розроблено з самого початку збирати невелику плату від кожного продажу, і це було це грошові кошти, які Омідьяра використані для купівлі розширення AuctionWeb автора. Збори швидко додав до багато, ніж його поточна зарплата, тому він вирішив відмовитися від своєї роботи і роботи на сайті повний робочий день. Саме в цей час, в 1996 році, додав він, що рада зал, щоб споживачі і продавці швидкість кожного і зробити різні покупки та продажу безпечніше.

У 1997 році змінилася Омідьяра AuctionWeb – і його компанії – ім’я для “eBay”, яка є те, що люди були викликом сайті протягом тривалого часу. Він почав, щоб покласти наші кругленькою сумою грошей на рекламу, і мав eBay бренд розроблений. Він абсолютно був в цьому році, що одна мільйонна пункт був проданий (це була іграшка версію Велика птах з Вулиці Сезам).

Після цього, в 1998 році – пік доткомів раптове збільшення – eBay став великим бізнесом, і, отже, інвестиції в Чистий бізнес на даний момент дозволили йому звістити старших менеджерів і стратегів конгломерат, який взяв у громадських на фондовому ринку. Він почався на заохочення приватних осіб, щоб продати більше, ніж просто предмети колекціонування, і швидко став величезний сайт в будь-якому місці ви можете продати що-небудь, масивні або маленький. Не так, як різні сайти, однак, eBay пережив верхній частині стріли, і як і раніше йде сильний сьогодні.

У 1999 році eBay вийти на міжнародний рівень, запуск сайтів у Великобританії, Австралії та Німеччині. eBay купила half.com, схожою на амазонку мережі роздрібної торгівлі, у 2000 році – в тому ж році він представив придбати відразу – і купив PayPal, он-лайн виплати, у в 2002 році.

П’єр Омідьяр має в даний час заробив близько $ 3000000000 від eBay, і незважаючи ні на що є головою Ради. Як не дивно, він тримає особистий блог. Є в даний час буквально мільйони речей продається і купується щодня на eBay, скрізь світу. Для кожного $ сто, проведене в Інтернеті по всьому світу, за оцінками, $ чотирнадцять витрачається на eBay – це тонна лазерні указки.

Тепер ви знаєте, хроніки eBay, може бути, ви хочете зрозуміти, як вона могла б працювати для вас? Наша наступна історія буде запропонувати вам план можливості.