PCI відповідності, що і чому

Ніколи не замислювалися, як платежі по кредитних картах залишаються захищеними? Хоча використання пластикової карти широко використовується у світі, деякі люди досі все ще не вирішуються. Через заробляти сертифікат відповідності PCI, Ваші турботи може бути ні. Питання в тому – що це відповідність PCI?

Так звані індустрії платіжних карт або відповідності стандартам PCI задаються глобальними великих дистриб’юторів кредитної картки, щоб переконатися, що важлива інформація персоною власників пластикових карт повністю забезпечений кожен раз проводячи робиться. Всі фінансові установи з підприємствами, де ці кредитні картки видаються плюс власники бізнесу або торговці всіх необхідних для забезпечення, що ми називаємо сертифікат відповідності PCI, якщо вони вибирають, щоб зробити використання кредитних карт машин при прийомі платежів. Не будучи в змозі дотримувати всі ці норми може бути не дуже добре для бізнесменів, оскільки вони можуть каратися карт компаній та інших фінансових установ. Гірше того, ці власники бізнесу та їх торговці можуть, також втрачають “ліцензія”, продовжувати приймати, а також обробки кредитних карт.

Забезпечення PCI сертифікат відповідності може бути зроблено, якщо і тільки якщо зацікавлені сторони слідувати стандартам та категоріями. Одна зупинка зробити так, регулярний моніторинг і тестування мережі. Крім того, першорядне значення для відстеження доступу до мережі. Користуючись послугами аудиторських послуг може бути корисним для купця, як це робить виявлення проблем легко. Підтримання політики, що забезпечує інформаційної безпеки є ще один стандарт, повинні бути відповідно провела. Навчання співробітників є важливим першим кроком. Невігластво це великий ні-ні для всіх власників бізнесу. Це відповідальність власників забезпечити, щоб ці співробітники знають стандартних процедур.

Щоб відповісти на питання-то, що відповідність PCI? Відповідь проста. Це ліцензія, щоб зберегти бізнес збирається.