Ubuntu маршрутизатор шлюз

У цій статті ви дізнаєтеся, як налаштувати ваш дуже особисте Ubuntu маршрутизатор мережі маршрутизатора. Маршрутизатор Ubuntu / маршрутизатор буде діяти так само, як і будь-який інший маршрутизатор, який можна купити в магазині, крім вашої системи Linux можуть мати більше функціональності і більшої безпеки. Що вам знадобиться, щоб побудувати свій інтернет-шлюз Ubuntu Маршрутизатор:

* Додатково ноутбук
* (2) мережеві карти
* Перемикач
* Ubuntu 8.04 LTS версія сервера
* Шпаклівка

Ця стаття буде пояснити дізнатися, як налаштувати останні настройка Ubuntu 10.04 Server Edition, настройка DHCP-сервера для мережевого оточення, в той час як у тому числі брандмауер від осоружних Інтернет. Найперше, що ви збираєтеся зробити, це нову установку Ubuntu Server Edition,, однак вибираючи тільки Відкрити сервер SSH по всій деталі установки програмного забезпечення з установки Ubuntu. Після завершення налаштування і перезавантаження комп’ютера, ви можете бути то будете потребувати, щоб встановити пароль root’а (SU).

Суду PASSWD корінь

Після того як ви може мати набір кореневої пароль, увійдіть в корінь, ввівши таку команду:

Су

Після того як ви знаходитесь в режимі супер споживач (корінь) ми тоді збираєтеся хочуть замінити нашу Ubuntu Бістро. Сортувати наступним інструкцій з оновлення операційної системи і різних програм.

APT-GET замінити

APT-отримати оновлення

Після оновлення ПК, перезапустити його.

перезавантажувати

карти налаштування мережі

VI / і т.д. / мережі / інтерфейсів

У тому випадку, нижче моєї eth0 представляє мережевий інтерфейс, підключений до інтернету і eth1 інтерфейс hooksto перемикача. Своп потім підключається до всі ваші інші мережеві одиниць, що еквівалентно вашої ігрової системи та інших мережевих пристроїв. Я додав наступний код в / і т.д. / мережі / інтерфейсів файлу:

Vi / і т.д. / мережі / інтерфейсів

Авто eth1

IFACE eth1 інет статичного

адреса 192.168.10.1

маска 255.255.255.0

мережі 192.168.10.0

транслювати 192.168.10.255

/ І т.д. / init.d / Мережеві перезавантаження

Подальше наступний крок просто не потрібно, однак я хотів би встановити ім’я хоста для мого маршрутизатора, все що вам потрібно зробити, це встановити Apache, і ви можете мати ваш індивідуальний особовий інтранет або інтернет-сервер.

VI / і т.д. / хости

відлуння homeserver.gateway.2wire.net> / і т.д. / хоста

/ І т.д. / init.d / hostname.sh початку

ім’я хоста

хост-F

Ubuntu ім’я хоста

Після отримання досягнуті наступні результати вище, ви повинні використовувати мастику для входу вашої Linux машині зі свого вікна засновані головним чином шт. Це може дозволити вам скопіюйте і вставте наступний код, поспішати метод створення Linux шлюз. Перше, що ви повинні зробити, щоб використовувати шпаклівки, щоб налаштувати Ubuntu шлюзу, готова статичний IP у вашій машині вікна, так як у нас немає сервера DHCP встановлено. Встановити статичний IP угоду з Microsoft для Vista.In випадку вам не потрібно використовувати шпаклівки ви, можливо, може просто розібратися в решті частини коду, шпаклівки просто робить його легше. Після того як ви вибрали вашу програму терміналу, що ваші збираються зробити використання, ще раз увійти під корінь. Прийшов час поставити в деяких програмне забезпечення, що нам потрібно буде налаштувати маршрутизатор.

APT-отримати установку dhcp3-сервер bind9 Вім Perl ЛІБНЕТ-SSLeay-Perl OpenSSL libauthen-PAM-Perl libpam-Runtime libio-Pty Perl-libmd5-Perl
Включити пересилку пакетів

VI / і т.д. / sysctl.conf

Розкоментуйте наступний рядок, щоб дозволити передачу пакетів для IPv4

net.ipv4.ip_forward = 1

луна-1> / proc/sys/net/ipv4/ip_forward
встановити Webmin

Webmin пиляків хорошу програму, щоб використовувати для настройки маршрутизатора Ви Ubuntu і різні серверні додатки, які ви, можливо, просто використовувати. У випадку, якщо ви використовуєте Webmin, ви зможете з легкістю налаштувати ваш сервер, використовуючи будь-які чистий браузер ви виберете.

CD / OPT

MkDir Webmin

CD / опція / Webmin

Wget http://prdownloads.sourceforge.web/webadmin/webmin-1.430.tar.gz

смол xzvf Webmin-1.430.tar.gz

CD Webmin-1.430 /

. / Setup.sh

Протягом установки вам буде запропоновано декілька питань, просто натисніть клавішу ENTER кілька разів. Одним з факторів, що ви просто хочете змінити номер порту, людина назву і пароль і, крім того, щоб сказати так SSL.

Webmin Ubuntu
Налаштування DHCP

Мережевий адреса – 192.168.10.0

Маска – 255.255.255.0

Діапазони адрес -192.168.10.100 – 192.168.10.200

Після того як ви отримали вступив зверху, натисніть на кнопку Створити. Тепер ви повинні побачити значок, який читає 192.168.10.0, клацніть на цю нову іконку, після чого натисніть на кнопку Змінити Shopper вибір.

Маска підмережі – 255.255.255.0

Типово маршрутизатори – 192.168.10.1

Трансляція адрес – 192.168.10.255

DNS-сервери – 192.168.10.1

Після у вас може бути вище в споживчу Домашня вікна натисніть на кнопку Зберегти у два рази, що повинно повернути вас у головному вікні сервера DHCP. Усередині дисплея DHCP-сервер, ви побачите кнопку відомий як мережевий інтерфейс Редагування виберіть цю кнопку і виберіть eth1 натисніть кнопку Зберегти. Тепер натисніть на кнопку Sever Бегін, для тих, хто не бачить помилок, ви хороші.
Налаштування брандмауера

Вхід:

Прийняти, якщо вхідний інтерфейс ось

Прийняти, якщо вхідний інтерфейс eth0 і стан з’єднання встановлено, ПОВ’ЯЗАНІ

Прийняти, якщо вхідний інтерфейс eth1

вперед:

Прийняти, якщо вхідний інтерфейс eth0 і вихідний інтерфейс eth1 та стану з’єднання встановлено, ПОВ’ЯЗАНІ

Прийняти, якщо вхідний інтерфейс eth1 і вихідний інтерфейс eth0

Тепер, коли укладає, як побудувати свій власний маршрутизатор Ubuntu Інтернет-шлюз.