Wi-Fi інтернет-радіо – звільнитеся

Інтернет дійсно фантастичне місце – все, що в наших руках для нас, щоб використовувати як і коли. Це у випадку з інтернет-радіо. Це здорово – ви можете слухати станцій зі всього світу або, можливо, навіть невеликі місцеві радіостанції, які доступні тільки в Інтернеті.

Питання, яке ми маємо тут справу, що комп’ютер зазвичай обмежує Вас про те, де ви можете слухати радіо. Не у всіх є комп’ютер у кожному номері, не у всіх є динаміки в кожній кімнаті, які можуть бути підлаштований до комп’ютера. Це обмежувальне і що не бажано.

Це створює обмеження – зі свободою інтернету ми не хочемо бути обмежений. Ну тепер є рішення – бездротовий Інтернет-радіо.

Цей пристрій є майже міні-комп’ютер сам по собі – він підключається до існуючої бездротової мережі, як якщо б це був, наприклад, портативний комп’ютер підключення. Це регулярне дивлячись радіо потім дозволяє отримати доступ до десятків тисяч станцій з будь-якої точки в межах діапазону. Це може бути у вашому саду, у ванній, на кухні або в будь-який інший кімнаті, що ви можете, як буде дюйма

Мало того, що у вас є можливість слухати всі ці радіостанції, але продукт дозволяє використовувати такі принади, як аудіо подкасти і слухати знову послуги, аналогічні тому, що пропонується BBC – Якщо це не доступно для вашого улюбленого каналу це, швидше за все, скоро буде як прослуховування вашого улюбленого шоу, в той час, щоб задовольнити вас, стає все більш популярним.

В якості додаткового бонусу інтернет-радіо також дозволить вам слухати музику з комп’ютера на радіо. Це означає, що всі ваші улюблені пісні, збережені на вашому комп’ютері більше не потрібно, щоб почули в тій же кімнаті, що й комп’ютер.

Цей універсальний маленький прилад, безумовно, буде дуже популярним в майбутньому. Звичайно, ви дійсно потребуєте бездротової мережі для початку, але самі хороші провайдери в даний час дає бездротових маршрутизаторів за безкоштовно, якщо ви зареєструєтесь.

Останнє, що я повинен відзначити, – підписку на ці тисячі каналів безкоштовно або безкоштовно – ви платите за те, що радіо це – безкоштовно з тих пір. Наскільки добре це?