Введення Коротка інформація в ABC оптимізації і як бути впевненим, що ваш веб-сайт буде проіндексовані для фрази ви хочете

З чого почати?

Самий ранній крок ви повинні прийняти це аналіз, ви повинні використовувати інструмент SEO перевірити, що мета-теги
правильною і актуальною для кожного змісту сторінок, його нескладно зробити, і переконайтеся, що ви не гребли проти течії, коли справа доходить до SEO.
Є безліч безкоштовних інструментів SEO послуги, яка перевірятиме мета-теги, а також дати вам вказівку щільності ключових слів на вашому сайті.

Мета-теги ліній HTML код і текст, що міститься в сайті thatare використовується, щоб повідомити пошуковим системам про цьому сайті.

Щільність ключового слова означає кількість разів слово зустрічається на сторінці, і піддається у відсотках. Це може бути використано в пошукових системах, щоб оселитися на те, що сторінка.

Добре, що далі?

Як тільки Ви закінчили аналіз і визначили, що все це добре, ви готові до початку Будівництво зворотні посилання, зворотні посилання посилання з інших сайтів або блогів, які вказують на ваш сайт.
Пошукові системи, як Google використання зворотних посилань як спосіб визначення того, наскільки важлива сайт, тим більше зворотних посилань, що вказують на ваш сайт, тим вище у списках Google, ваш сайт буде повернута.

Чи всі Зворотні ж саме? Номер цінність зворотного залежить від багатьох факторів.
Чим вище рейтинг сторінки веб-сторінку ваше посилання, тим більше вплив, що посилання буде.
Інші фактори можуть вплинути на вартість зв’язку, таких як:

Веб-сторінки блокується формі павуків пошукової системи “не слідувати” у файлі robots.txt
сторінок Alexa Ranking.
Кількість посилань на тій же сторінці.
Компетентний орган відповідного сайту.
Вік домену.
Кількість і якість зовнішніх посилань сторінки.

Посилання Текст ключового слова

Ключове слово текст зворотних посилань дозволить вам поліпшити своє положення в рейтингах основних пошукових системах для будь-якого ключового слова ви не вибрали, наприклад, якщо ви використовували ключове слово “ковбаса” як якірний текст для вашого посилання, то ви б свідками поліпшення вашого сайту в рейтингах під пошуку “ковбаси”.