Відразу бездротової Для Always-On мережевих з’єднань

Для тих, хто дуже не хочу мати для активації модему щоразу при використанні іншого комп’ютера у вашій бездротової спільноти, будьте готові, щоб бути щасливим. Там у можливість вирішення цієї стороні, і він відомий як Wi-Fi маршрутизатора.

Бездротовий маршрутизатор являє собою невеликий, низькою енергією ноутбук, який нічого не робить, проте надають веб-вхід до вашого Wi-Fi мережі. При використанні Wi-Fi маршрутизатор, будь-який ноутбук у вашому районі може бути пов’язана з Інтернет в будь-який час, незалежно від одного незалежно від того, що комп’ютери включені. Це здійснимо, тому що бездротовий маршрутизатор виконує тільки одну дію, однак він робить це дуже добре. Маршрутизатор навіть не повинен бути налаштований перед його попередньої операції в більшості випадків.

Коли ви йдете в пошуках бездротовий маршрутизатор, існує ряд речей, щоб розглянути. Як і у всіх різних Wi-Fi обладнання, дуже важливо думати про маршрутизатор змінюються, швидкості і стандартів. Pace є найвищим ситуація для маршрутизатора, так як вона, можливо, доведеться надають доступ в Інтернет пару комп’ютері одночасно. А це значить, вона повинна бути достатньою для швидкого впоратися з цим. Наскільки відрізняються вимоги і йдуть, це, швидше за все, нерозумно можливості придбати повз, що ваш нинішній Wi-Fi настройки має. Ви gained’t отримати ніяких поліпшень за рахунок придбання додаткових вишуканих маршрутизатора.

Ми завжди повинні відзначити, що маршрутизатор Linksys WRT54G є найпопулярнішим маршрутизатором в даний момент доступні. Це також кращий маршрутизатор для використання. Це дорожче, ніж інші маршрутизатори, проте, тому ви повинні весь час ходити по магазинах навколо, щоб шукати прекрасна пропозиція. Крім того, краще всього зробити це в деякій мірі прочитати критику про будь-якому продукті ви розглядаєте.

Установка вашого маршрутизатора Wi-Fi досить просто, оскільки більшість робіт належного з коробки. Ви повинні просто повинні підключити його до здатності забезпечувати і приєднатися до вашого модему. Як правило, це все, що ви можете зробити, щоб почати доступу до веб-проводів. У деяких випадках, можливо, доведеться виконувати декілька різних завдань. Найбільш поширена ситуація включає провайдера, який використовує конкретна програма програмне забезпечення для перевірки автентичності вашої особистості раніше, ніж ви можете отримати в Інтернеті. Цей протокол “точка-точка” через Ethernet або PPPoE, головним чином дозволяє вам мати широкосмуговий доступ в той час, як досі вимагає, щоб на введення імені користувача та пароля. Більшість бездротових маршрутизаторів допомоги PPPoE, однак ви повинні будете отримати в направляючу і виконувати деякі корективи. Ви також повинні отримати оновлення для прошивки, або бортового програмного забезпечення, з веб-сайту виробника маршрутизатора.

Деякі з питань, які можуть виникнути при використанні бездротового маршрутизатора включають додатки, які вимагають прямого підключення до мережі, щоб виконати деякі функції. Ці програми можуть бути використані з Wi-Fi роутери, але їх налаштування заходів може бути болючим процесом. Бездротові маршрутизатори можуть також побудували в брандмауерах, які дозволяють повернення даних через певні порти тільки, захищаючи різні порти закриті. Пакети, які вимагають цього відкриття портів розвиватися в порівняно рідко, однак ви могли б зробити цю коригування в певній точці. Довідник маршрутизатора скаже вам методами впоратися з цим, якщо виникне така необхідність.