Причина маркетингу та реклами послідовності буде мати значення у вашому бізнесі

Ви знайдете ряд важливих аспектів інтернет-маркетингу, які широко не говорили, і бути послідовним у ході вашого маркетинг є одним з них. Можливо, люди не мають поняття, наскільки важливо, чи вони просто поняття не мають, що це існує. Проте відсутність регулярності в більшості ви робите у вашому бізнесі буде мати негативний вплив на перетворення. Причиною цього ефекту є функцією людській природі і, як ми бачимо і відчувати себе про те, що ми бачимо. У людей є дивний спосіб реагувати на незнайомі і речі, які відбуваються, які недоречні в дорозі. Кінцевим результатом є те, ймовірно, ми хочемо, щоб не бачити його, і це має на увазі відмову від вашого сайту, блогу і бізнесу.

Це гарна ідея, щоб представити ілюстрації, так що ми розглянемо просту ситуацію Optin, який використовує стиснення сторінок. Часто бізнес буде трафік на сторінку стиснення, щоб отримати контактні дані. Одна з найбільш частих досвід повинен бути відправлений на сайт після введення в нашій контактної інформації. Те, що показано після стиснення сторінка розсуд конкретних маркетингу. Це типова ситуація, в якій послідовність дуже важлива, оскільки ми будемо говорити про наступне.

Що потрібно, щоб розглянути питання у такій ситуації є контраст між стиснути сторінку разом з наступним сайт, і це порівнянність із загальним дизайном і вибір кольорів і макет. Теорія невідповідності вступає в гру, коли дві ділянки досить різноманітні, і кінцевим результатом є запуск читача виникає відчуття дискомфорту. Основним засобом є, щоб придумати дизайн сторінки стиснення і стиль більшою мірою збігаються і за погодженням з комерційною сторінці стиль письма та дизайну.

Інший пов’язаний з ситуацією відноситься до всіх філії з маркетингу і те, як вони підходять до своєї маркетингу. Ми маємо на увазі використання огляд сайтів та надання посилання на різні рекламні листи постачальнику. Це просто неможливо, або дійсно хотів, щоб зробити клон сайту продавців або впоратися з випадку декількох сайтах постачальників. Однак, ви можете розробити свій огляд сайту в нейтральні терміни, які функціонують для поєднується з різних сайтів. Те, що ви повинні прагнути зробити, це запобігти дизайн, який дуже нетрадиційний і служить для забезпечення кричуще відміну від будь інший сайт. Ми розуміємо, що будуть якісь інтерпретації необхідно в цій ситуації. Взагалі ефективним підходом є пам’ятайте про це і усунути дратівливий контрастів.

Подальше важливим фактором є все про рекламних повідомлень через написане слово. Ми рідко бачимо кричущі випадки непослідовно написано маркетингових комунікацій з участю електронного маркетингу. Проте ви можете викликати проблеми в тому, що ви просуваєте будь-якій аудиторії, якщо вона являє собою незвичайних або суттєво відрізняється від того, що вони звикли отримувати від вас. У нашому минулому досвіді, це не масивні проблеми ми бачимо в кампанії по електронній пошті. Тим не менш, ми бачили його більш ніж достатньо, щоб вважати, що багато веб-маркетингу і підприємства не знають про необхідність бути послідовними.