Сертифікація Cisco не надто гостро реагувати на зміни іспит версія

Всякий раз, коли зміни іспиту Cisco версії, завжди є багато балаканини про це в Інтернеті. CCNA іспити не є винятком.

В одному з коментарів я бачу часто звучить так: “Я чув, Cisco збирається змінити Intro / ICND / CCNA версії іспиту скоро, так що я не збираюся приступити до вивчення ще я буду чекати, поки новий іспит не виходить.”.

Не дозволяйте цього трапитися з вами.

У той час як деякі великі видавці б ви думаєте, що ці іспити змінити надзвичайно від однієї версії до іншої (“оновлені для останнього іспиту!”), Простий факт, що Intro, ICND та іспити CCNA композитний просто не зазнала істотних змін з версії до версії.

Звичайно, питання зміни. Єдині люди, які повинні бути стурбовані, що ті, хто намагаються Braindump їх шляху до технічного огляду.

Теми, порушені на іспити CCNA не міняють взагалі. Ви знаєте, ви будете мати, щоб продемонструвати знання комутації локальних мереж, ISDN, Frame Relay, протокол маршрутизації поведінки, RIP, IGRP, EIGRP, OSPF і. Можливо, деякі з більш складні теми будуть змінюватися, але це будуть незначні зміни в кращому випадку. Cisco оголошує ці зміни на своєму сайті заздалегідь, так що ви не залишитеся без часу, щоб вчитися.

Єдине іспити Cisco, які можуть змінити зовсім небагато є письмові іспити CCIE кваліфікації. Навіть там, ви знаєте, які основні теми будуть. Cisco навряд чи збирається взяти BGP від ​​письмового іспиту маршрутизації і комутації.

Що б ви не робили, не потрапляють в “зміні версії” пастку. Не витрачати $ 100 – $ 300 поспішати і здавати іспит, перш ніж ви готові через майбутні змін версії.

Коли ви будете готові, ви готові.

Час, витрачений на вивчення ніколи не витрачено даремно. Почніть прямо зараз.