Супутниковий Інтернет – швидко зростаюче рішення для віддалених

Ви знаходитесь в сільській місцевості в Сполучених Штатах, де послуги кабельного або DSL Інтернет не доступні? Чи були у вас страждати від довгого очікування для підключення до комутованих службу тільки для того, підключення падіння? Чи були у вас додати ще одну телефонну лінію для вашого будинку, тому що у вас є комутованого Інтернет-провайдер – або – ви просто дайте вашої телефонної лінії йдуть недоступні при використанні Інтернету? Якщо ви відповіли та на будь-який з цих питань – супутниковий інтернет може бути рішенням для вас.

Супутниковий Інтернет зростає не по днях, а по годинах протягом останніх кількох років. Сільські клієнти Інтернет швидко розуміючи, що вони не загнані в кут “задня кромка” технології комутованого пропозицію провайдера. Існує кращий спосіб отримати доступ до Інтернету і супутниковим це.

Супутниковий Інтернет надає клієнтам завжди, блискавки швидке підключення без комутованих затримки, відключення або використання телефонної лінії. Посиджу в інтернеті до 30 разів швидше, з легкістю скачати, читати електронну пошту, відправляти фотографії або просто переглядати на утримання серця.

Супутниковий Інтернет, доступна протягом 48 континентальних Сполучених Штатів. Вам потрібно буде чітке уявлення про південному небі і невелике блюдо або встановлені у вашому будинку або прикріплена до стовпа у вашому дворі. Оскільки попит на цю Інтернет швидше піднімається все більше і більше великих рекламних угод спливав. Магазин навколо, і ви зможете заощадити на обладнання, монтаж і обслуговування місячні ставки. Послуга проста у використанні і налаштуванні. Супутниковий модем Інтернет можна просто підключити до розетки і до порту Ethernet на задній панелі комп’ютера. Там немає набору в ISP, оскільки обслуговування і завжди доступна 24/7.

Є кілька супутникових провайдерів там, а й WildBlue HughesNet явно лідерів у галузі. Основна відмінність між ними полягає в тому, як вони постачають обслуговування клієнтів. HughesNet використовує KU смугами, або частоти для передачі, де використовується WildBlue KA групи. Основною відмінністю є те, що KA набагато менше народу, ніж у Ку-діапазоні. KU доставки використовує один великий пучок охоплюють країни, а KA використовується WildBlue використовуються окремі пучки місцем для покриття тієї ж площі. Сфокусованих променів WildBlue дозволяють повторно використовувати частоти в інші промені з метою забезпечення максимальної пропускної спроможності для своїх супутників.

Тому що супутниковий Інтернет має обмежену пропускну здатність, вони використовують політика справедливого доступу до регулювання використання сервісу. В принципі, для того, щоб гарантувати, що кожен клієнт має таку ж якість обслуговування було введено обмеження на кількість завантаження і скачування які клієнт може виконувати у встановлені терміни. HughesNet використовує щоденну політику FAP, де WildBlue використовує прокатки 30-денний період його рівнів FAP використання. Незалежно від того, який шлях FAP поставляється, важливо відзначити, що тільки 4% від усіх користувачів отримати “FAPPED”. Якщо вам за ваше виділеного ліміту ви просто зводиться до комутованих як швидкість, поки ви не отримаєте більше порога у вашому обліковому записі.

Супутниковий Інтернет також може бути рішенням для малих сільських підприємств, а також, однак, важливо зазначити, що експлуатаційні характеристики не рекомендується для більш ніж двох комп’ютерів. Інші обмеження на обслуговування буде включати в себе, передача голосу по інтернет-протоколу IP-телефонії. Приклади VOIP буде Vonage служби телефону. Крім того, обслуговування не рекомендується для віртуальних приватних мереж (VPN) доступ, через затримку в передачі сигналу від модему до супутника і назад вниз, VPN з’єднань, які вимагають постійної аутентифікації просто падіння і вимагає аутентифікації знову і знову.

Вартість супутникового Інтернету залежить від швидкості, що вам потрібно. Незалежно від того, що ваші потреби, однак, ціни будуть конкурентоспроможними з більшістю кабельних і DSL-провайдерів. Як і багато традиційні провайдери супутникового провайдери нададуть багато з тих же додаткові послуги, такі як: веб-варіанти листа з десь від 5-10 адрес. Веб-простір зазвичай між 10-20 Мб. Вірус захисту програмного забезпечення, альтернативні комутованого віддаленого доступу служби, якщо вам потрібно отримати доступ в Інтернет від вашої бази установки, здатність підтримувати існуючі AOL рахунків, якщо ви віддаєте перевагу, і обладнанням гарантій.

Провайдери супутникового Інтернету мають величезний задоволеності клієнтів з незалежним опитуваннями показує 94% клієнтів супутникового інтернету говорять, що вони рекомендували б послугу для своїх друзів і членів родини. Серед областей, в яких забив супутникової служби високий, надійність обслуговування, швидкості, ціни і якості обслуговування співвідношенні, технічна підтримка та обслуговування клієнтів.

Для користувачів ПК вимоги включають в себе: + 300 МГц процесор, 128 Мб оперативної пам’яті, Windows ME, 2000 або XP операційної системи, 100 Мб вільного простору на жорсткому диску і карти Ethernet NIC. Для користувачів Mac: + 300 МГц процесор, 128 Мб оперативної пам’яті, OS10.2 + операційна система, 100 Мб вільного простору на жорсткому диску і карти Ethernet NIC.