безпека електронної пошти з Google Gmail

Це те, що я створив сам, останнім часом, для відправки пошти через Gmail без незашифрованому електронної пошти, що зберігаються на їх servers.To добитися цього, вам знадобиться обліковий запис Google Gmail, PGP або GnuPG, Mozilla Thunderbird, і Enigmail розширення.

По-перше, встановити Gmail, щоб дозволити доступ по протоколу POP3. Це може бути встановлено в налаштуваннях пошти у веб-інтерфейсі. Gmail система скаже вам настройки, які ви повинні зробити в Thunderbird для того, щоб використовувати це.

Далі, отримати Thunderbird і розширення Enigmail і встановлюєте обидві, разом з PGP або GnuPG. Потім введіть параметри облікового запису в Thunderbird, згідно сторінці Google.

Вам потрібно буде створити PGP ключ, пов’язаний з вашої електронної пошти. У PGP, зробіть це за допомогою графічного інтерфейсу. За допомогою GnuPG, типу GPG-Gen-ключа і дотримуйтесь інструкцій. Ви можете встановити тип ключа, розмір ключа (Перейти принаймні з 2048 біт. Багато людей використовують 4096) і термін придатності. Деякі люди ставлять свої ключі ніколи не закінчується, мені подобаються ключову тривалістю 6 місяців, так що я в кінцевому підсумку відтворити ключі два рази на рік, але принаймні, якщо хтось зламає або іншим чином набуває свій ключ протягом цього часу, вони не доведеться довго це зробити, і не використовувати його, поки він не змінився знову!

І, нарешті, зв’язати пару ключів з вашої електронної пошти, у налаштуваннях Enigmail у Thunderbird, і переконайтеся, що адреса електронної пошти за замовчуванням підписаних і зашифрованих. Зберіть відкриті ключі від тих людей, з якими ви хочете, щоб відповідати в приватному порядку, і додати їх до вашої PGP або GnuPG ключів. Enigmail буде шифрувати електронну пошту, відправлену до тих людей, і дешифрування електронної пошти, відправленої з них до вас. Пошти одержувачу, ключем якого у вас ні, не будуть зашифровані, якщо GnuPG / PGP не може знайти ключ для них на громадських серверів ключів.

Захищена електронна пошта дозволяє іншим читати особисту зв’язок і процес підписання справжність повідомлень електронної пошти як від вас.