безпеки Інтернету та комп’ютерного моніторингу

За вісім років, я брав участь у пошуку зниклих безвісти та викрадених дітей і був захисником для безпеки дітей. Батьки бояться кожен раз, коли вони бачать, що новина про ще одну викраденого або зниклого дитини.

“Що якби це було моєю дитиною?” “Що б я зробив, якби я був батьком цієї дитини?” “Чому ти не батькам, що дитину зробити більше, щоб зберегти свою дитину в безпеці?” “Як я можу цього не сталося з моєю дитиною “?

Такими є лише деякі з питань, які йдуть через будь розум батькам, коли вони чують про дитину стати жертвою хижака дитячий секс або просто будь-якої дитини, який відсутній без підказки. У деяких з цих оповідань, дитина або підліток вперше зустрів когось в Інтернеті, то почав вірити, що людина, то зустрівся з ними в автономному режимі і зник.

Коли мова йде про Інтернет-безпеки, це, звичайно, найгірший сценарій. Інші проблеми пов’язані не бажаючи вашої дитини піддається впливу порнографії, не бажаючи, щоб ваша дитина схильні люди, які зроблять сексуальні аванси їх в Інтернеті, і, не бажаючи вашої дитини, щоб зробити все, що може покласти їх або навіть ви в небезпеці.

Це дуже реальна проблема, що всі батьки мають звернутися. Ігнорувати те, що ваші діти і підлітки роблять в інтернеті на свій страх і ризик. Якщо вони є більш комп’ютерно грамотним, ніж ви, це робить його ще більш важко зрозуміти, як контролювати їх діяльність в Інтернеті. На додаток до цього, ви відчуваєте, як батько, ви не повинні бути “стеження” на них.

Ваші діти можуть отримати велику користь, ніж допустити, щоб використовувати Інтернет. У ці дні вони можуть дізнатися більше онлайн, ніж вони коли-небудь будуть в школі тільки один. Вони потрібні обидва, так що ви повинні знайти спосіб, щоб збалансувати необхідність для ваших дітей виходити в інтернет з переконавшись, що вони знаходяться в безпеці в Інтернеті.

На щастя, є програми, які можуть допомогти вам досягти цього балансу. Перше, що вам потрібно зробити, це переконатися, що ваша дитина знає про безпеку. У виносці ця стаття буде посилання на сайт мережі Kidsearch і RunawayTeens.org, де ви знайдете інформацію, необхідну, щоб дізнатися і те, що ви, як батько повинні знати. Існує навіть інструменти, які можна використовувати для перевірки вашої дитини, щоб побачити, скільки вони навчилися.

Другий крок, щоб отримати програму, як Online Shield безпеки. Чи є ви розповісти своїм дітям або підліток це чи ні, програма буде контролювати все, що робиться на кожному комп’ютері, ви встановите його на. Це дозволить вам позначати певні ключові слова, які ви турбуєтеся про свою дитину, зустрічаючи або що буде асоціюватися з веб-сайтами, які знаходяться на цій темі.

Він буде навіть знімків екрану, що дозволить вам побачити пізніше, які сайти ваша дитина відвідав у якому міститься це типу вмісту. Він робить набагато більше, але це краще, якщо ви погляньте на його для себе. Просто зайдіть на цей сайт, http://www.onlinesafetyshield.com щоб дізнатися, яка версія є правильним для вас.

Суть в тому, що Інтернет-безпеки є те, що кожен батько повинен бути стурбовані. Ваші діти повинні бути в змозі використати цей чудовий інструмент для навчання, однак ви повинні мати деякий душевний спокій, що вони використовують його з розумом. Детальніше. Навчіть більше. Будьте “участь” батька. Життя вашої дитини може залежати від цього.