дізнатися про Microsoft іспит 70-562

Експертиза 70-562 це іспит код для TS = Microsoft. NET Framework 3.5, ASP.NET Розробка додатків. Цільових кандидатів ІТ-спеціалістів та розробників, які мають не менше двох років досвіду у використанні ASP.NET в розробці додатків. Цей іспит був опублікований 4 серпня 2008. Це очно тип іспиту, який проводиться на шести мовах на вибір – англійська, французька, німецька, японська, іспанська та китайська (спрощена).

Повинна мати якісні досвід використання Microsoft Visual Studio 2008 і Microsoft. NET Framework 3.5. На цей іспит, ви повинні працювати в команді. Microsoft. NET Framework 3.5, ASP.NET Розробка додатків іспиту служить кредит на Microsoft Certified Technology Specialist (MCTS) =. NET Framework 3.5, ASP.NET додатків, Microsoft Certified Professional Developer (MCPD) = розробників ASP.NET 3.5 і Microsoft Сертифікований професійний розробник (MCPD) = розробника корпоративних додатків 3.5.

70-562 випробувань в цілому перевіряє Вас на свої знання в;
– Налагодження та розгортання веб-додатків (10 відсотків)
– Витрат і створення серверних елементів управління (20 відсотків)
– Робота з даними і послуги (17 відсотків)
– Несправність і налагодження веб-додатків (16 відсотків)
– Робота з ASP.NET AJAX і клієнтських сценаріїв (15 відсотків)
– Орієнтація мобільних пристроїв (5 відсотків)
– Програмування веб-додатків (17 відсотків)

Отже, переконайтеся, що ви попередньо доступу самостійно, перед тим як сісти за справжню іспиту.

Тепер переходимо до підготовки частини. Перш за все, вам потрібен набір комплект навчальних матеріалів, щоб направляти вас при підготовці до іспиту. Виберіть комплект навчальних матеріалів, який містить ноти і якістю питань. Всі питання повинні зібратися разом з добре пояснив відповіді.

По-друге, ви повинні на практиці свої навички повсякденного і особливо у створенні веб-додатків з використанням Microsoft Visual Studio 2008 і Microsoft. NET Framework 3.5. При підготовці до іспиту, отримав вищу професійну, щоб тренувати вас час від часу.

Крім того, Google для ІТ-форумах, щоб отримати підказки чи поради для скласти цей іспит легко. Це місце, де люди в усьому світі діляться своїми знаннями і керівництвом.