може шахраї список можна довіряти

Якщо ви зацікавлені в інтернет-магазин, ви побачите, що є багато шахраїв в Інтернеті, таких як шахраї не відправляють товари до вас після оплати Western Union та умови оплати, як він. Ви також можете побачити деякі списки шахраїв в інтернеті.

Мені також подобаються магазини і виявите, що Є багато шахраїв списків. На мій подив, я знаходжу деякі формальні компаній в списках, наприклад, http://www.cheerwholesale.com і www.chinavasion.com. Я використав, щоб купити товари від них, і у них є хороший сервіс та високу якість продукції.

Отже, що таке сенс шахрай? Шахраї чіти або компанії без визнання уряду, їхні твори обману грошові кошти та майно. Як ми знаємо, багато магазинів в списку шахраїв заробляти гроші на продажі товарів, але не обман гроші і майно. Але чому вони показані у списках?

1.Some custermers є деякі маленькі проблеми, може бути, вони власну відповідальність або відповідальність продавців, але остаточне є те, що вони не досягають компромісу, так що деякі клієнти перерахувати їх на ньому.

2.As ми знаємо, Є багато компаній в Китаї, вони серйозно конкурувати. Цілком можливо, що конкурент порочить його і перерахувати його компанії в списку шахраїв.
Ми бачимо, шахраї списки не є настільки надійними зараз, може бути, є деякі істинні шахраї в списках, але я думаю, що деякі з них невинні. Що вам потрібно зробити, це бути обережним.

Ось деякі способи відрізнити шахраїв:
1.livechat
Переконайтеся, що Livechat на сайті в Інтернеті за адресою робочого часу, формальне робочого часу в Китаї з 8:00 до 18: 12 вечора, якщо ви виявите, що Livechat в автономному режимі або часто бував у від’їзді, він
зазвичай говорить нам, що це не є офіційною компанією.

2.serice
Чат з онлайн-працівників, щоб перевірити, якщо вони професійні на зовнішню торгівлю, особливо продукти та деталі поставки, тому що більшість шахраїв не мають товарів і доставки нічого до вас після вашої компенсації.

3.website
Перевірте веб-сайт, якщо є багато помилок, такі як слова, граматика і так далі. Формальні компанії завжди приділяють більше уваги на деталі.

4.Contact E-mail
Перевірте контактну адресу електронної пошти, шахраї часто використовують безкоштовну електронну пошту, вони не хочуть вкладати значні кошти в капітал обману.

5.payment
Запитайте, якщо компанія ухвалить Paypal, кредитної карти або TT, якщо вони тільки беруть Western Union, Money Gram, і любить, то вони, швидше за все, шахрай.

6.order
Після останніх багатьох тестів, якщо ви хочете зробити замовлення замовлення, ви можете спробувати малий пробний замовлення. Більшість шахраї вимагають від вас розмістити велике замовлення, і після оплатити його з Western Union потім
вони зникають.

7.Прочіе
Попросіть їх дати вам свій номер для відстеження доставки та перевірте доставку товару.