на користь оптимізації сайту зручність для Вашого бізнесу

Дивно, що ви в значній мірі ніколи не чуємо, як люди говорять про юзабіліті і веб-сайтів. Але це цікаво, тому що це область, життєво важливе значення для успіху будь-якого бізнес-сайт. Але люди зазвичай розуміють, що сайт дійсно потребує, щоб бути корисною, однак вони не обов’язково знати, як оптимізувати для зручності використання. Як ви знаєте, ви абсолютно хочете як у вашому кутку, якщо ви хочете домогтися успіху в мережі. Існує багато думати про те, в залежності від характеру вашого сайту, і кращий спосіб наблизитися до цього розташовувати даними про те, що відбувається.

Єдиний спосіб для більшості з нас, щоб мати деяке уявлення про наш сайт через відстеження поведінки відвідувачів. Основна стратегія полягає у виявленні, де ваш сайт недостатньо ефективно; Після цього, ви проаналізувати розташування і почати вносити корективи. Коли ви думаєте про це, що підхід не настільки досконала, але вона працює приємно, якщо ви це робите. Деякі відстеження Сценарії дуже проста, і, звичайно, ви можете використовувати щось потужне, як Google Analytics. Вони в основному робити те ж саме, а потім вона зводиться до можливості та переваги. Це можна відстежувати вхід і вихід сторінок, або точок. Надійний скрипт відстеження дозволить вам стежити за своїм відвідувачам і відшукати стежку і свідчень вони були на вашому сайті.

Що ми маємо на увазі тут виконує широкий оптимізації сайту. Ви можете оптимізувати свій сайт для будь-якої кількості кроків, включаючи ідеальні конверсії; або відмови в систему або продажу. Перевірені процедури або підходу для оптимізації взагалі нічого на вашому сайті здійснюється за допомогою тестування. Як ви знаєте, є основна A / B спліт тестування, а також Тагучі багатоваріантного тестування. Багатовимірне тестування є набагато потужнішим і різноманітним, ніж спліт тестування. Ви можете взяти кілька захід на посадку за приладами і виберіть випадкові аспекти вашої сторінки для проведення тесту. Але, як ми вже згадували раніше, можна використовувати показники відстеження програмного забезпечення для виявлення можливих сторінках проблеми, а потім ви просто почати тестування цій сторінці. Коли у вас є така інформація, то можна зайняти більш інтелектуальний підхід до тестування.

Цей процес юзабіліті вимагає часу, але якщо ви серйозно ставитеся до розробки бізнес-це варто робити. Тим не менш, у довгостроковій перспективі результати будуть коштувати час і зусилля, щоб зробити це. Ви дізнаєтеся і цінують його набагато більше, коли ви бачите, що це можливо. Ми всі розуміємо, що суть в тому, і в цьому вся причина для цього.