портативний міні-цифровий відеомагнітофон

Портативний міні цифровий відеореєстратор є один з найменших високим дозволом в світі міні-цифрового відеозапису камер з величезною швидкістю захоплення кадру.

Цей міні цифровий відеомагнітофон в ультра-компактний форм-фактор забезпечує більшу мобільність і зручність проведення так як це маленьке адекватної, щоб поміститися на брелок або шнуром. Простота використання з контрольним набором функцій, це відео рекордер пропонує чіткий і живий чіткість зображення як на запису відео і захоплення зображення. Висока роздільна здатність (25 кадрів в секунду) Портативний відеореєстратор використовує стандартний 2 Гб Micro SD карти (у комплекті) для швидкої і доцільною передачу цифрових файлів і навіть здатні використовувати карти мікро SD до 2 Гб для годин відео високої FPS запису.

З його виняткової затискачем і кронштейном особливість, прихована прихована камера може бути надійно прикріплений до рюкзаки, головні убори, кишені, комір і інших відповідних місцях для оптимальної зйомки. Завдяки добре побудовані всі металеві корпуси він може прийняти світло кількість зловживань і продовжуючи записувати пригодами дня або дня халеп.

Приховані камери або прихованої прихованої камери пропонують непоміченим способом стежать за нянею або догляду дарувальник, переконавшись, що ваші діти або близькі звертаються добре. Інші області застосування включають крадіжки моніторингу співробітників, сусідів або домробітниць.
Все, що ваша потреба може бути ми несемо прихованих камер, починаючи від простої дротовий приховані камери, щоб повністю інтегрована Приховані Приховані камери з вбудованими рекордерами.

Камери дошка перетворює це повністю функціональний бездротової телефонії в бездротових прихованих камер DVR. Ви отримуєте 2 трубки і бази, але потрібно тільки один телефонний роз’єм. Особливості містити цифрового Відповідальний з лічильником повідомлень і віддаленого доступу. Очікування виклику та абонентів
Можливості практично нескінченні з цим чудовим відеокамері DV. Звукової активації функції запису робить даний пристрій великою камерою безпеки, а, настільки малий, що може бути розміщений практично в будь-якому місці! Може бути встановлений на столі або стіні і зі слуховим апаратом товариський.