світ небезпечним перегляду

Якщо ви веб-серфінг через браузер, який не в курсі, то ви потрапляєте під коло тих, 40% інтернет-користувачів, які більш схильні до шкідливих атак. Майже 59% людей використовують останню версію свого інтернет-браузерів, і вони є більш безпечними у порівнянні з вище 40%. Цифри на тривожно високому рівні для тих, хто працює в ІТ-безпеки.

Ці цифри виявлені в результаті комплексного дослідження, проведеного вченими з Швейцарського федерального технологічного інституту, Google і IBM Internet Security Services. Дослідники виконали свій аналіз з використанням бази даних компанії Google користувача інформації. Дані за період з січня 2007 по червень 2008 був зібраний для аналізу.

Він був виявлений в ході досліджень, що, хоча виробники програмного забезпечення надавати патчі для проблем безпеки, користувачі зайняти кілька днів, тижнів або місяців для поновлення своїх додатків. Однак було зроблено висновок, що це не тільки вина користувачів, так як виробники не зовсім зроблено виправлення легко. Mozilla Firefox був визнаний кращим завдяки своїй функції автоматичного оновлення, яка повідомляє користувачам про доступність нового патча і пропонує один клік спосіб оновлення. Згідно з результатами дослідження, більшість користувачів Firefox в курсі протягом трьох днів. Оновлення функцій і установки не був знайдений швидко і легко для інших браузерів, таких як Театр опери і Safari.

Хто залишається там, де?
IE7 є найстарішим браузера відбитий в дослідженні, але тільки 52,5 відсотка користувачів веб-серфінг з Internet Explorer використовують IE7. Незважаючи на неодноразові прохання та рішуче Microsoft з модернізації, 47,5% користувачів IE все ще використовують IE6 імовірно. Firefox користувачі вважалися кращими в модернізації, з 92,2 відсотка користувачів Firefox тепер використовується версія 2 (Firefox 3.0 не було прийнято до уваги, оскільки дані, зібрані в період з січня було 2007 по червень 2008 року). 90,1% користувачів опери використовували Opera 9 в той час як 70,2% всіх користувачів Safari в даний час працює Safari 3.

Загрози та рекомендації
Веб-браузери вважаються слабкою ланкою в ланцюзі безпеки ІТ. Вона стає легкою для хакерів, щоб отримати контроль над персональним комп’ютером через уразливості в програмному забезпеченні. У випадках злому, хакери можуть виконувати шкідливі дії, такі як крадіжки особистих даних або поворот ПК в спам-вивергає дронів.

Група запропонувала автоматичного оновлення дуже хороша річ, і рекомендувала, щоб бути включена функція у всіх браузерах. Дослідження рекомендується корпоративного бізнесу повинні прийняти URL фільтрів або фільтрів, призначених для запобігання від співробітників компанії навіть не торкаючись сайтів проведенні шкідливого вмісту. Одним з цікавих рекомендацій є те, що індустрія програмного забезпечення з того ж типу системи маркування, які використовуються в харчовій промисловості. У разі прийняття, веб-браузери будуть датовані з “термін придатності” ярлик, і автоматично сигналізувати користувачеві, коли браузер “закінчився.”