як кваліфікувати MCDBA сертифікації

MCDBA сертифікація означає Microsoft Certified Database Administrator, надаються Microsoft, одна з кращих організацій в ІТ-світі. Ця здатність підтверджує досвід на один, необхідний для широкого кола завдань по всьому світу, будь то адміністратор бази даних, спеціаліста по базах даних або розробник. Але для досягнення цієї кваліфікації MCDBA від MS, ви повинні мати певний досвід MS SQL Server. Створення кваліфікації MCDBA дає вам впевненість в отриманні наступних інтерв’юерів для вас через здібностей і розуміння у вас є. Схвалення від MS не тільки гарантує, що ваші роботи виконанню але і дозволяє поліпшувати свої здібності усунення несправностей. Крім того з цієї кваліфікації MCDBA, Ви отримуєте вигоду від відкриття унікального MCP (Microsoft Certified Professional) програм та їх переваги.

іспити і вимоги

Відбіркові це корисне сертифікація трохи жорстким. Вам потрібно чотири очевидних оцінок перед рукою, щоб виконати цю вимогу. Перше завдання полягає іспит з управління MS SQL Server. Якщо ви вже пройшли ідентичний аналізу, ви можете продовжити на наступний аналіз. Наступним необхідністю є очевидним SQL експертизи дизайну сервера. І якщо ви вже кваліфікувалися ідентичні аналізує то вам необхідно пройти Microsoft Windows 2000 Server або MS Windows Server 2003 іспит. Аналіз включає в себе навички, як збереження, а також обробці Windows Server 2003 Environment, мережеве обладнання та пропонує MS Windows 2000 Server.

Після очищення цієї специфікації наступний необхідно, щоб очистити додаткове обстеження у відповідності з вашим досвідом у конкретній області. Різні доступні варіанти про вибір додаткової експертизи містить адміністрування Microsoft Windows 2000 мережевої інфраструктури. NET Framework та інших веб-програм, орієнтованих на клієнта прогресії.

Найкращий і найбільш ефективний спосіб здійснити себе по даному кваліфікаційним MCDBA є інформація експертизу планування для кожної експертизи запропонованих самої МС. Однак кількість питань у кожному експертизи коливається від сезону до року, досі інформація про планування допомагає захистити безпеку опосвідчення, а також високі технічні характеристики кваліфікації. Кращий і єдиний спосіб зламати ці іспити, щоб дати вашому найкраще якомога більше і здійснювати навичок, описаних у плануванні Інформація, представлена ​​на MS.

тренувального процесу MCDBA

Підготовка кадрів є дуже важливим фактором для придбання кваліфікації MCDBA. Професіонали управлінні тренування в центрах навчання MS. Пропонується для заявників йти до неї, роблячи їх рутинної дозволяє це. Тим не менш, в деяких випадках

професіоналів, які працюють в міжнародних компаніях не можуть створювати свою рутину в приєднанні навчальних програм. Для тих фахівців, електронний варіант центр доступний і вони можуть отримати кваліфіковані, не впливаючи на їх завдань. Він запропонував, щоб експерти, щоб взяти участь в якості навчання в MS сам сайт. У разі, якщо інші навчальні центри є, то заявники повинні створити впевнені в отриманні інформації про минулі зустрічах з об’єктів.

Переваги mcbda

Нижче перераховані переваги MCP кваліфікації заявників, які несуть їх кваліфікації. До них відносяться:

• У компаніях, найбільш часто використовувані елементи MS предмети і MCDBA кваліфікації підтвердить навички на новітніх технологічних інновацій з пунктів MS.

• Кандидати, які позиціонують їх кваліфікації буде дана перша турбота, а також у вимогах маркетингу рівні.

• Як правило, MCDBA кваліфікованих кандидатів працюють швидше, а також швидко, як вони закінчують свою кваліфікацію. Вони компенсуються більш заробітної плати, а також.