Cisco CCNA 640-811 ICND сертифікаційний іспит

Cisco З’єднання Cisco Мережні пристрої іспит 640-811 … Щоб продовжити читання інформації Іспит CCNA Cisco CCNA і статей. Реальні CCNA 640-811 іспит має тривалість 60 хвилин, щоб закінчити і має приблизно 50 – 60 питань.

Іспит Cisco ICND (640-811) є лише одним з двох кваліфікаційних іспитів доступні для кандидатів проводить два-варіант для іспиту Cisco Certified Network Associate CCNA сертифікації. Cisco ICND (640-811) іспит тестові матеріали з нової суміжні мережевого устаткування Cisco (ICND) курсу. 640-811 іспит буде засвідчувати, що кандидат має проходить важливі знання та навички, необхідні для вибору, підключення, налаштування та усунення неполадок мереж різного устаткування Cisco. Cisco ICND 640-811 Іспит охоплює такі теми Продовження мереж з комутацією з VLAN-мереж Визначення IP-маршрутів, Управління IP-трафіку зі списками доступу, створення Точка-Точка з’єднання та встановлення зв’язків Frame Relay. Всі ці завдання позначені від сайту Cisco.com. Зверніть увагу, що іспити теми та мети можуть змінюватися без попередження, так як технології постійно змінюються.

Сертифікація Cisco CCNA це тільки перший крок в мережі Cisco і є першим ступенем до більш високого сертифікати на сходах Cisco CERT. Cisco CCNA є необхідною умовою для CCNP, CCSP, CCDP, і рекомендується для сертифікації CCIP.