IBM Internet Security Systems і їх вимоги

IBM очікує, що її бізнес-партнерів IBM продажу Internet Security Systems, в деяких країнах для підтримки певного рівня стандарту. Тому вони повинні отримати сертифікацію по продажам майстерності та технічних сертифікатів. Ці сертифікати класифікуються як IBM Internet сертифікації систем безпеки.

Опис:

IBM Internet Security Systems, вимагають сертифікати, які пов’язані з різними аспектами апаратного та програмного забезпечення. Ці сертифікати призначені для осіб, що мають різний рівень кваліфікації і рівнів кваліфікації. IBM партнерів з різними видами бізнесу і підтримувати це співвідношення з тих підприємств, вона потребує ефективних співробітників, які можуть задовольнити вимогам цих організацій, а також їхніх клієнтів.

Для цього, IBM має надання сертифікати, які обладнати осіб та організацій в обробці складних систем інтернету і пов’язаних з ними програм. Крім того, бізнес-партнерів IBM, які приєднуються їх як нові партнери повинні володіти деякими попередньо визначені сертифікати для додавання Internet Security Systems з IBM для їхнього бізнесу. Ці системи Internet Security може бути отримана або від самої IBM або навіть від дистриб’ютора.

Ці сертифікати повторно частиною договору, в яких IBM укладає з кожним новим діловим партнером. Інтернет Система безпеки сертифікати, які в даний час доступні з IBM включають сертифікати, пов’язані з продажем або потік або технічні потік. Сертифікати, які включені в потік продажів є ті, які мають справу з тими аспектами, які орієнтовані на клієнтів та їх потреби. Кожен бізнес існує для обслуговування своїх клієнтів і продажів є сполучною ланкою, яка дає підприємствам можливість обслуговувати своїх клієнтів в кращому чином.

Таким чином, щоб зрозуміти складності, пов’язані з продажем, необхідно мати чітке уявлення про вимоги клієнтів, а також питання, які можуть виникнути у виконанні їх замовлень. Це розглядаються в рамках сертифікації надаються IBM. З іншого боку, технічні сертифікати, як випливає з назви, пов’язані з виконанням технічних на обробку замовлення та обробки запитів клієнтів ефективним чином. Сертифікати включені в продажах і технічному поля M225 IBM Tivoli Internet Security Systems продажів Майстерність V2 і IBM Certified Deployment Професійна охорона сайті Protector V2. Ці сертифікати необхідні також як IBM бажає підтримувати мінімальний рівень майстерності продажів.

Переваги

Сертифікати дуже важливі для бізнес-партнерів, оскільки воно допомагає перевірити свої знання та навички і зробити їх компетентними. В якості партнера-реселера або бізнесу, логотип IBM на профіль дуже корисною, оскільки вона відіграє важливу роль в отриманні довіру клієнтів.