Урок, який ми повинні винести з Conficker

Існує урок, який ми повинні винести уроки з недавнього зараження черв’яком Conficker. Урок, який ми краще приймати близько до серця або страждати від наслідків.

Conficker, хробака, який заразив мільйони комп’ютерів взяла штурмом заголовки останнім часом. Експерти кажуть, що від трьох до 12 мільйонів особистих і невеликих комп’ютерів бізнес-інфікованих даними хробаком у всьому світі.

Я Уоррен Франкліна. Я був у бізнесі комп’ютерної безпеки протягом більше чотирьох років допомагає людям боротьби з наслідками кіберзлочинності. Я бачив кібер-злочинність продовжує рости більш швидкими темпами, кожен рік, і це не виглядає, як і його буде сповільнюватися найближчим часом.

Conficker дала нам освіту

Там немає сумнівів, світ дізнався багато нового про боти (заражені комп’ютери віддалено керовані хакерами), а також ботнети (групи заражених комп’ютерів дистанційно керованих хакерами) за останні кілька тижнів через хробака Conficker. Є набагато більше людей знають про це, ніж черв’як, мабуть, будь-яку іншу шкідливі програми, поширювані кіберзлочинців.

Деякі експерти прогнозували, що черв’як Conficker буде активувати квітня перший. Ніхто не знав, якої шкоди буде надходити з даної шкідливою програмою, і, здається, нічого не сталося.

Conficker не втік

На жаль, у більшості людей є проблеми з розумінням, що навіть якщо нічого не сталося першого квітня, Conficker все ще там чекає своїх лідерів, щоб сказати йому, що робити. Справді, тільки за останні кілька днів багато експертів говорять, Conficker була оновлена ​​з інструкцією, щоб знайти більш уразливими комп’ютерами. Що це кіберзлочинці до?

Conficker є лише верхівкою айсберга, коли мова йде про небезпечні черв’яків, троянських коней та інші шкідливі програми. Є тисячі великих і малих ботнетів. Бота, як тільки під контролем хакера може бути використаний для всіх видів злочинної діяльності, у тому числі: Спам і фішинг-атак, позначений атак відмови в обслуговуванні, крадіжка особистої або ділової інформації, заражати більше комп’ютерів і багато іншого.

Багато разів ви не можете сказати, чи є ваш комп’ютер заражений якщо у вас немає програми якості захисту, встановленої на вашому комп’ютері. Хакери, більшу частину часу, працювати в прихованому режимі ховаються всередині комп’ютера, сподіваючись НЕ бути виявлений. Проте, програмне забезпечення, вони місце в зараженого комп’ютера може викликати проблеми в тому числі сповільнюючи його, комп’ютерних збоїв, спаму і фішингових повідомлень електронної пошти, спливаючих вікон і багато іншого.

Тисячі нових шкідливих програм кожен місяць

Кіберзлочинці стають все більш витонченими. Вони посилають нові шкідливі програми все більш швидкими темпами. За даними Sophos 2009 Річний звіт більше 30000 нових видів шкідливих програм розподілені кожен місяць зараження нових комп’ютерів.

Ще більше занепокоєння, хакери переключили свою увагу з електронної пошти на веб-сайти для поширення шкідливого коду і заражати комп’ютери. В результаті, невинно дивлячись веб-сайти заражають комп’ютери нічого не підозрюють і перетворення багатьох з їхніх комп’ютерів на зомбі або ботами. Вважається, що тисячі нових сайтів заражені кожен день.

Ми знаходимося в середині кібервійни відбувається прямо зараз

Хоча ніхто не знає, хто несе відповідальність за Conficker, великий урок, який ми всі повинні винести уроки з Conficker є те, що ми знаходимося в середині гігантської кібервійни відбувається навколо світу просто зараз. Багато груп хакер несуть відповідальність за цю проблему. Вони бувають найрізноманітніших розмірів, великі і малі, і з усіх регіонів світу. Залученим особам, малому часу злочинних груп, великих груп, які працюють так само, як мафія, терористичні групи, як Талібан і Аль-Quida, і такі країни, як Китай, Росія та Іран. Всі ці групи заражають особистих і ділових комп’ютерів і використання їх як інструментів у своєму арсеналі.

Багато хакерські групи працюють так само, як корпорація або великою компанією. Експерти кажуть, ви насправді знайти менеджерів, співробітників відділів збуту, розробки продукту, розподіл і більше протягом цих груп. Чи можна одну з цих добре організованих груп бути за розвиток хробака Conficker?

Що ви можете зробити, щоб боротися з кіберзлочинністю?

Є дві речі, ми всі можемо зробити, щоб допомогти в боротьбі з кіберзлочинністю.

1. Переконайтеся, що ваші комп’ютери заблоковані з професійного рівня анти-вірус, анти-шпигунського і двонаправлений брандмауер і тримати його в актуальному стані. Це ваш Frontline оборони проти зараження шкідливими програмами.

2. Просвіщати інших. Візьміть історію своїм друзям, родині і сусідам. Переконайтеся, що вони розуміють ситуацію і як вони уразливі в ці важкі часи і заохочувати їх, щоб зафіксувати свої комп’ютери вниз, теж.

Я постійно запитую людей, чи вважають вони цю проблему кіберзлочинності буде краще або гірше, протягом найближчих років. Усі згодні з тим вона стає ще гірше вона, здається, не має кінця в місці. Експерти погоджуються, що, здається, не бути рішення цієї проблеми найближчим часом.

Ви можете допомогти виграти цю битву

Коли я запитую особам, що вони планують робити з кібер-злочинність і кібер-воєн відбувається прямо зараз? Більшість не мають відповіді. Чесно кажучи, вони відчувають себе безпорадними і відчувати, як ця проблема знаходиться поза їх контролю.

Те, що я кажу їм, що вони можуть приєднатися до мене в боротьбі з кіберзлочинністю та Батога, що здійснюють ці кібервійни, виконавши дві речі я запропонував раніше, освіту і захист наших двох найбільших зброю проти цих поганих хлопців.

Хробак Conficker останні заголовки були відмінним способом, щоб попередити і просвіщати громадськість. Тим не менш, тому що ніщо, здавалося, не відбулося, більшість людей буде повернутися до своєї повсякденної діяльності, а не дати цьому черв’яка або інших загроз ще одна думка. Простіше кажучи, для більшості з нас, “з очей геть з серця геть”. Кіберзлочинці розуміють це, і ми знаємо, що вони будуть використовувати його.

Я запрошую вас приєднатися до мене в цій боротьбі з кібер-злочинність і кібер-воєн
Це залежить від усіх нас, щоб зайняти позицію проти кіберзлочинності. Приєднуйтесь до мене в боротьбі з кібер-злочинністю і кібер-воєн. Візьміть два кроки запропоновано в цій статті. По-перше, заблокувати комп’ютер вниз так жорстокий до кібер-атаки і використовувати в якості інструменту хакером. Другий виховувати стільки людей, скільки можливо, і переконатися, що вони розуміють проблему і були захищені також. Кожен раз, коли ми будемо слідувати цим простим кроків, які ми робимо одного або декількох комп’ютерів з рук поганих хлопців.