безпечне зберігання на хвилях

Інтернет це чудова річ, і ніхто не буде заперечувати, що. За ці роки вона стала набагато більш портативними, і в ці дні ви можете відкрити свій ноутбук практично в будь-якому місці з метою веб-серфінг. Перед підключенням, однак, ви повинні взяти до уваги концепцію безпеки Wi-Fi, а також той факт, що в дуже рідкісних випадках ви можете вважати себе чинним в рамках безпечних Wi-Fi.
Звичайно, ви можете спробувати використовувати шифрування WEP, але будь-який комп’ютер технологій із задоволенням розкажуть вам, що WEP тріщини навіть тріщини WPA просто занадто легко створювати і використовувати. Якщо ви працюєте в локальній мережі це може стати ще більшою проблемою незалежно від того, який тип організації ви працюєте. Це може бути школа, це може бути місце діяльності, або це може бути вашої домашньої мережі. Ви повинні захистити ваші дані, і ви повинні зробити це зараз.
Є, звичайно, будуть ті, які кажуть: “Ну, я не проти поділитися мій інтернет”. Дух милосердя завжди гарний, але в багатьох випадках вони не можуть бути після Вашого інтернет, а копії важливих файлів. Навіть якщо вони просто після ваших Інтернеті, Є кілька речей, щоб прийняти до уваги. Найбільша проблема з вашого інтернет-обміну є те, що ви ніколи не знаєте, що вони можуть або не можуть робити з ним.
Слід зазначити, що ви несете відповідальність за будь-який контент завантажені на зв’язку чи воно відбудеться, буде законним чи незаконним. Навіть якщо ви можете довести, що хтось проводив незаконну діяльність, він все ще сталося у вашій мережі, і ви будете нести відповідальність за це. З цим, як справи, блокування мережі і гарантуючи, що тільки певні люди можуть використовувати його зовсім виразно у ваших інтересах.
Так з усім цим, як говориться, він, без сумніву, надзвичайно важливо для вас, щоб найт Wi-Fi пристрої безпеки, які здатні не тільки захистити цілісність вашої бездротової мережі, але і той, який може перевірити свої мережі на наявність вразливостей. Знання є найбільшим зброєю ви можете мати у Вашій боротьбі проти зловмисників і при розміщенні бездротової мережі, то ви можете бути впевнені, що хтось буде намагатися прорвати вашу безпеку в певній точці.
Ми, живі небезпечному світі і не всі наші активи легко захистити. На щастя чи на нещастя, є багато інструментів, доступних, і, хоча ми дійсно повинні продовжувати дивитися через плече, він стає трохи легше.