еволюція факсимільних повідомлень

Факсимільних повідомлень технологія продовжує розвиватися в 21 столітті. У зв’язку з появою Інтернету, нова опція називається телекомунікаційних Інтернет-факс був розроблений. Інтернет-факс або інтернет-факсу дозволяє людям відправляти і отримувати факсимільні повідомлення без використання факсимільного апарату. Дана послуга користується інтернетом для виконання завдань здійснюється через традиційні факсом. Але, оскільки він використовує в Інтернеті, онлайн-сервіси факс є більш ефективними і більш ефективним. Крім того, відправку факсів в оперативному режимі, швидше в порівнянні з традиційним факсом. Ці повідомлення можуть бути відправлені й отримані в будь-якій точці світу через доступність мережі Інтернет. Інтернет факсом більш дешевий, оскільки він не вимагає папір, туш, додаткова телефонна лінія, відмовляється від витрат на технічне обслуговування факсимільних апаратів. Існують, однак, багато способів придбання послуг інтернет-факс. Деякі з них безкоштовні, деякі ні. Деякі сервери Інтернет-факс відноситься перетворення отриманого факсу в електронну пошту, поки деякі вхідні факсимільні повідомлення з спеціального номера відсканований і відправлений безпосередньо на адресу електронної пошти.

Фізичні особи можуть відправляти і отримувати факси на комп’ютері, просто встановивши програмне забезпечення Інтернет-факс в неї. Після цього, факс акаунт буде активований і номер факсу буде придбана, які дозволять приватних осіб для виконання онлайн факсом. Деякі програми, проте, продаються і в інтернеті оплачується окремо. Кілька компаній пропонують Інтернет факсом програмне забезпечення за низькими цінами. Вимоги для адміністрування програмного забезпечення ПК класу Pentium, будь-який з версій Windows, таких як вікно 95, 98, ME, NT, 2000, XP, 2000 і Server 2003, факс модем здатні, принаймні, 20 МБ дискового простору і 64 Мб оперативної пам’яті. Сканера необхідна для споживачів, які хочуть сканувати паперові документи і замітки.

Інший спосіб придбання технологій Інтернет-факс досягається шляхом підписання до-сайтів, які пропонують послуги Інтернет-факс. Підписавши в експлуатацію, ці сервери надають спеціальні номери факсів та панель управління здібностями, які дозволяють споживачам перевіряти вхідні і вихідні повідомлення. Ці повідомлення є конфіденційними і будуть звертатися до конкретних одержувачів і, в процесі, забезпечення конфіденційності інформації. Багато компаній пропонують послуги Інтернет-факс за мінімальними цінами. Загалом, інтернет-провайдери факсимільного зв’язку пропонують послуги 10-20 доларів США на місяць.

Оскільки сервери Інтернет-факс доставляти повідомлення в електронному вигляді і не на папері, ці повідомлення як і будь-який інший Portable Document Format (PDF-файл), можуть бути збережені на комп’ютері. Інтернет Факс дозволите факсимільних повідомлень для його завантаження в будь-якому місці за допомогою клацання миші. Крім того, одним з основних переваг Інтернет-факс абонентам не потрібно бути знайомим з факсами. З знайомство використання електронної пошти, абоненти можуть легко відправляти і отримувати повідомлення в Інтернеті. Ще одна перевага використання інтернет-факс, що користувачі можуть відправляти і отримувати факсимільні повідомлення багатьох одночасно або відправити кількість факсимільних повідомлень миттєво. Інтернет Факс варіюватися від однієї компанії до іншої, в тому числі звинувачення і обгрунтованість їх угод. При виборі кращих сервіс онлайн-факс доступно, воно дуже важливо, щоб розглянути свою заклопотаність перед підписанням плану. Важливо вивчити послуги, які ці компанії можуть надавати і чи є ці послуги буде працювати для Вас і Ваших потреб.