отримання Вашого ciisco КЦМД сертифікації

У цьому світі передній край конкуренція, ІТ-фахівців, шукають самі передові ступеня для підвищення їх можливостей і шансів отримати більш високооплачувану роботу. Для цього різні великі бренди в сфері ІТ вже випустили кілька підготовки, а також програм сертифікації, щоб зробити людей більш і більш досвідчені. Ці сертифікати зобразити майстерності та професіоналізму geted фізичною особою у своїх галузях знань. Аналогічно Citrix Systems, ім’я, яке дуже популярне в Інфраструктурні рішення, пропонують дуже відомий сертифікації відомий як КЦМД сертифікації або виробничий № Citrix Сертифікований Архітектор Інтеграція сертифікації. Тримач КЦМД сертифікації володіє різними навичками, як дизайн, аналіз, будівництво / досліджуються, розгортання і підтримку в різних аспектах.

На закінчення отримати цю сертифікацію КЦМД кандидат повинен продуктивно очистити серію іспитів, з великим практичним-лабораторний іспит, який оцінює практичне застосування знань протягом рекомендованих курсів. Для досягнення престижного сертифікату CCIA кандидати повинні спочатку очистити успішно іспит 222, тобто, Citrix MetaFrame XP Presentation Server і Feature Release 3: Адміністрації. Кандидати також повинні продемонструвати свої знання галузі зв’язку, знявши один дизайн Microsoft іспит з getable список дозволених іспитів. Наступною перешкодою є екзамен 610, який складається з базових технологій Citrix та архітектури зачатки. Тоді ви повинні очистити іспит і іспит 611 612, який складається з Citrix проектування, інтеграції та методологія і Citrix Сертифікований Архітектор Лабораторії інтеграції в такому порядку. Кінцевою іспиту, який є exam612 це рука на лабораторію з 6 години періоду, який кидає виклик кандидата на управлінську сценарій і стимулювання ролі архітектора.

Хоча і не обов’язково все ж настійно рекомендується, щоб піти для курсів для сертифікації КЦМД. Тези курсів забезпечує тверде розуміння базі Citrix технології і фону навички, які дуже потрібні, щоб стати успішним менеджером проектів. Є чотири отримані саме курсів; CTX-6100 – Citrix Core Technology і архітектури, CTX-6101AI – Мета Citrix Presentation Server кадрів: розробка та інтеграція, CTX-6102AB – Citrix Web Access: Проектування і інтеграція і CTX-6103AB – Citrix Методологія: Успішне впровадження рішень Citrix. Курси можуть бути отримані в Calcs по всьому світу.