проходження CCNA та CCNP Головна лабораторія покупки на Ebay

Будь ви тільки отримую ідеї для вашого будинку лабораторія Cisco або додавання до існуючої лабораторії, Ebay є відмінним місцем, щоб отримати ідеї для вашої лабораторії, а також забрати деякі великі угоди.

Звичайно, в інтернеті, яким він є, завжди буде кілька, хто хоче взяти ваші гроші, а ви доставку товарів поступається, або ще гірше, немає товарів взагалі. Хоча ці “дилери” у меншості, ви все одно повинні бути обережні при купівлі обладнання Cisco на Ebay. У цій статті я дам вам кілька порад про те, Ebay переглядаєте оголошення для домашньої лабораторії ідей, і кілька речей, щоб звернути увагу при купівлі обладнання на Ebay.
Для тих з вас тільки починаєте свій Сертифікація Cisco переслідування, ідея купівлі комплекту домашньої лабораторії – набір маршрутизаторів, комутаторів, і, можливо, деякі кабелі та навчальні посібники – здається гарною ідеєю. Замість того, щоб ваша лабораторія разом одну частину за один раз, ці комплекти дозволяють отримати хороший старт на навчанні.

Одна річ, щоб не упустити в цих комплектів є застаріле обладнання, або включення застарілих навчальних посібників. Часто продавці будуть використовувати ці набори, як спосіб позбутися небажаних запасів.

Cisco 1900 сімейство комутаторів потрапляє в цю категорію. Останній пошук на Ebay за “CCNA лабораторії” показав сім різних комплектів CCNA лабораторії, які містили 1900 перемикачів. Проблема тут у тому, що нинішні іспити CCNA не відчувають на 1900 вимикачів, які за допомогою меню і не мають IOS. Ви повинні бути добре знайомий з перемикачами, які мають IOS, таких як 2950s.

Плюсом тут є те, що ви, мабуть, заощадити гроші, використовуючи 1900 перемикачів. Якщо ви знаходитесь на жорсткий бюджет, що має перемикач 1900 краще, ніж відсутність перемикача взагалі. Якщо це взагалі можливо, тим не менш, отримати Cisco перемикач з IOS.
Кабелі та трансивери входить в ці набори, як правило, саме те, що вам потрібно створити, що конкретний комплект, і це може бути дуже корисно для тих, CCNA кандидатів, які є новими для різних кабелів необхідні для фізично налаштувати домашню лабораторію. Просто переконайтеся, що ви не купуєте комплект з 10 приемопередатчиков (використовується в AUI порти), коли ви отримали тільки два маршрутизатора з портами Ethernet.

Слідкуйте за комплекти, які включають в себе застарілі навчальні посібники. Я бачив чотири-річна CCNA Книги, що поставляються з деякими комплектами. Якщо у Вас вже є навчальні посібники, не соромтеся попросити постачальника, скільки набір коштує без книг.
Це підводить мене до найважливішого моменту. Зустрітися з постачальником, перш ніж купувати що-небудь. Відвідайте їх сайт і перевірити їх Ebay зворотного зв’язку. При покупці від особистості, а не посереднику, з’ясувати, які умови маршрутизатора або комутатора була збережена в, і переконайтеся, що для визначення умов, на яких вони будуть визнавати повернення.

Там немає нічого поганого в купівлі обладнання від когось, хто продає їх CCNA / CCNP / CCIE домашній лабораторії, але переконайтеся, що ви ставити правильні питання в першу чергу. Професійні посередники, як правило, їх повернення політики праві у своїх Ebay оголошень, а якщо їх немає, попросіть копію.

Будівництво власного CCNA та / або CCNP Головна лабораторія трохи лякає на перший, але кажу як людина, яка піднявся сходами сертифікації Cisco CCNA від до CCIE, я можу сказати вам, що це найкраща інвестиція ви можете зробити у вашому кар’єри. Використовуйте трохи обережності, задати правильний питання, і незабаром ви будете залишивши світ “маршрутизатор тренажери” позаду – і ви будете розробці свої навички, як справжній професіонал повинен: На ​​реальних маршрутизаторів Cisco і комутаторів!