яким тих, крижово-клубових кісток і назад під час підключення болю

Копчик області спини, що може тріснути просто з відсталих падінь, моторизовані нещасних випадків, тощо, бачачи, як вона не постачатиме нам рівноваги. Відносяться до куприка або меншого кістки в хребті база запобіжник кісток, які піднімаються вгору по хребту. Кістки з’єднуються з хрестцем сполук на нижній частині спини. Крижі підключений до тазової кістки і робить в таз приєднання нижньої області та клубової кістки. Клубової кістки більші структури, які пов’язують з крижово-клубових суглобів називається. Крижово-клубові може бути частиною стегна клубової кістки, а також суглоби затиснуті між крижів, а також клубової кістки.

У цьому регіоні, варіант люди деформуються, так як крижово-клубових часто асиметричні. Через це, величезна кількість людей страждають болю в попереку. Крижово-клубових суглобів може рухатися тільки одиниця довжини, рівна одній тисячній до одного метра, так як суглоби товщі, ніж інші суглоби. Крижово-клубових суглобів надавати підтримку рук, плечей, тулуба і черепа в усіх напрямках. Прекрасним, тому суглобів сидіти низько і близько до області тазу і крижів:

Наші суглоби зазвичай рухаються в напрямку іншої і забезпечують меншу рухливість, ніж будь-яка різних спільних або м’язи, які виробляє до хребта. Сили тяжіння, які стримують ці суглоби збільшує відсоток болю в спині, так як ці сполуки можуть випробовувати перевантаження напруга, викликана від напруги, яка виникає від великих ліфтів у нижній частині спини, а також уздовж стовбура скорочень вище задньої області. Суглобах обмежуються також групою з найбільш переконливих м’язи нашого тіла, то ці м’язи загинатися на крижово-клубових. Навіть зараз, крижово-клубових наше підтвердження для черепної коробки, що ми, як правило, може рухатися у всіх напрямках, як в результаті цих суглобів. Крім того, крижово-клубових управляє рухом наших рук, плечей і тулуба.

Суглоби будуть переходити тільки декілька, проте дивовижні крижово-клубових наша центральна причина того, що у нас є тенденція до пробіжка, прогулянка, різко зупинитися, і так далі. Крижово-клубових суглобів є універсальними на додаток до потужним.

До нижньої частини спини, приналежність зустрічається в області попереку, яка становить поперековий. Поперекової є менш значним і нижній частині спини. Це простір, становить трохи кількість кісток більшою хребта і встановлює його самостійно крім альтернативних компонентів спину. Нижче цих кісток дисків. Крім того, складні тканини, які об’єднують кістки лежала під поперековий дає нам підтримки, тому що він оточує різноманітних компонентів і органів, які складаються в основному з колагенових і еластичних. Сполучних тканин додатково підтримують ретикулярних волокон, хрящі, жирову тканину, і т.д. Ті, сполучної тканини, але не мають кровоносні судини або нерви, які відносяться.

На задній панелі знаходяться два окремих спинного стовпців, які знаходяться по обидві сторони між дисками. Хребет вільно збігатися між поверхнями поєднання частин. Таким чином, чотири поверхні бути частиною розслаблено аналогічним спинний стовпців. Дві колонки буде плавно переміщатися, ковзаючи в поперечному напрямку на протилежній поверхні. Ви помітите ці хребці у дії в той час як розгляд арки аеробіки або аналогічні рухи. Поперекової з’єднується з шипами на кривій спини.

Тепер, ці області хребта дозволяє нам крутити, фліп, переміщення з одного боку на протилежну, і зігніть назад або вперед. Ребра що лежать в основі цих областях, так як він знаходиться вище пиломатеріалів. Це говорить про те, що травми можливих при від дій, таких як скручування. Зрештою, поперековий тримається більше ваги, ніж типовий кісток і суглобів в хребцях, так як вона повинна витримати над обсягами стресу.

У результаті не вистачає поперекової підтримки з боку хребта, щось потрапило стати посередником, щоб підтримати пиломатеріалів і що посередник, називається трубчастим поясом.

Цієї статті, якщо тільки для інформації. Будь-яка медична Рекомендації призначені для допомоги в чаті про симптоми і можливих змін шляхом лікарів і тільки професіонали. Ніщо в цьому документі не повинно згадується в образі повинно здійснюватися без професійної допомоги.