як визначити, надійний оптовий дистриб’ютор

Число людей, які заробляють на життя з реселерів бізнесу значно збільшується в ці дні. Існує різке збільшення числа людей, які зараз працюють на інтернет-форумах аукціонах, таких як Ebay. Таким чином, важливо, що в такий бізнес, ви повинні оптовик який є надійним і професійним. Важливо, щоб споживачі отримують свій товар на час, і це також важливо, щоб ваш оптовиків доставити кращі якості товарів.

Більшість реселерів покладаються на інтернет, щоб знайти їх оптовиків. Інтернет оптовиків корабель падіння розуміти метод роботи в Інтернеті, і, таким чином, кращий вибір. Тут у нас є для вас 5 порад, за допомогою якого ви можете знайти свій ідеал онлайн оптовик.

1. Скорочений список.
Зробити простий пошук вашого продукту з перевезенням вантажу падіння словами, корабель падіння оптом, дистриб’ютори і т.д., ідея полягає у використанні терміну оптовик або Dropshipper як префікс або суфікс до продукт, який ви хочете продати. Наприклад, якщо ви плануєте займатися в аксесуари ручної роботи телефону, то ви можете ввести “рука телефони, аксесуари оптовик” або “руки телефони, аксесуари дистриб’ютор”. Це повинно дати вам список оптовиків. Але це не все, що вам потрібно зробити, ви повинні зробити простий пошук слів оптовиків і падіння вантажовідправників і читати повідомлення на форумах, початку перевірити оптовиків, які часто згадуються.

2. Виїзд eBay.
Швидше за все, ви виявите, що хтось вже продає предмети, які ви збираєтеся продати ви можете витратити трохи грошей і замовити продукт від ваших конкурентів. Таким чином, ви можете легко простежити виробника і встановити контакти з ним.

3. Оптові каталог.
Можна знайти в Інтернеті каталоги, які зробили детальне дослідження оптовий продаж корабля падіння роздрібної торгівлі. Вони роблять свої дослідження, проведення інтерв’ю, а також відвідують виставки для пошуку потенційних оптових Dropshippers, які можуть бути включені в їх каталогах. Перевага, що ви можете скористатися з цих каталогів є те, що ви можете дізнатися найнижчу весь процес продажу, нічого не сплачуючи додатково, такі як посередники звинувачення. Крім того, важливо, що ви повинні розуміти, що не всі оптові продажі в мережі, є й багато інших, які не в списку, але може виявитися хорошим оптовик для вашого бізнесу.

4. Реклама сайтів.
Ви можете також шукати класифіковані рекламні сайти, такі як список Крейга і США безкоштовних оголошень. Це місця, де ви знайдете продавців, які продають продукцію. Все, що вам потрібно зробити, це знайти продавця, який продає продукт схожий на той, який ви продаєте. Incase продавець продає продукт за нижчою ціною, то є шанси, що у нього є оптовик, якого цитує нижчу ціну. Ви можете замовити і той же продукт роздобути адресу та контактний номер Dropshipper. Ви не завжди отримуєте номер і адресу Dropshipper, але більшість з Dropshippers ж включити його в якості профілактики у разі, якщо товари, загублені при транспортуванні.