як передати Adobe 9A0-093 сертифікаційний іспит

Компанії Adobe 9A0-093 іспитів є одним з сертифікаційних курсів, які нараховуються від постачальника “Adobe”. Експертизи ім’я Adobe 9A0-093 є Adobe Flash CS4. Цей сертифікат перевірки кандидатів з їх навички, а також знання з використання Adobe Flash CS4 інструменту. Вона також визнає, зі знанням кандидата у використанні Adobe Flash CS4 програмних функцій і функцій для створення фільмів, кліпів, привабливі анімації, графіки робіт та інші твори мистецтва. Навіть цей сертифікаційний курс допоможе кандидатам використовувати ActionScript 3.0 у створенні відеокліпів, анімації та програм, які використовуються в Adobe Flash CS4. По мимо цього іспиту можуть проводити свої Adobe Certified Expert (ACE).

Посадових обов’язків для одержання сертифіката:

Нижче наведені посадові обов’язки включені для цього курсу на після завершення успішної, і вони:
1) розробник системи
2) Системний інтегратор
3) Веб-дизайнер
4) Графічний дизайнер
Іспит Подробиці:
Всього налічується 51 питань, включених у дослідження з тривалістю близько 85 хвилин часу. Мінімальна оцінка пройти у розгляді на 70% і є наступні цілі, які кандидати повинні тренуватися, перш ніж приймати їх

експертизи. До них відносяться:

1) Використання відладчика
2) Використання синтаксичної нотації точка
3) використання і створення користувацьких класів
4) Застосування фільтра на текстах, а також у відеокліпами
5) Ефективне використання графіків, бібліотек та відеокліпи, тексти, примірників символів, кнопки і звуки у фільмі Flash і т.д.
Це один з іспитів яка необхідна для просування ACI (Adobe сертифікований інструктор) сертифікації. Для реєстрації мети, кандидати повинні зв’язатися з офісом Pearson VUE в прилеглому місці або на сайті в Інтернеті, реєстрації та оплати плата за іспит. Після того, плата за іспит заплатив, кандидати можуть планувати свої експертизи відповідно до їх зручність.